Навіщо Україні Євросоюз? Навіщо Україні Євросоюз?

За багатовікову історію “добросусідства” з багатьма європейцями українці добряче повоювали. Билися з німцями і шведами, з англійцями і французами, різалися… Далі »

На Полонщині чотирьох людей госпіталізовано через отруєння парами невідомої речовини На Полонщині чотирьох людей госпіталізовано через отруєння парами невідомої речовини

Чотирьох людей, в тому числі дитину, 13 жовтня госпіталізовано в результаті отруєння парами невідомої речовини в Хмельницькій області. Про це… Далі »

Хай живуть туалети Івана Прокопця! Хай живуть туалети Івана Прокопця!

Скажу відверто — давно не чув від посадовців Хмельницької міської ради каламбурів на тему покращення благоустрою і життя містян в… Далі »

Свободівський намет, начинений антиагітками УДАРу, провокація – Симчишин Свободівський намет, начинений антиагітками УДАРу, провокація – Симчишин

Депутат Хмельницької міської ради ВО “Свобода” Олександр Симчишин розповсюдив повідомлення, про те, що намет ВО “Свобода” у центрі Хмельницького з… Далі »

Кінотеатр Шевченка у Хмельницькому нікому нецікавий – Прокопець Кінотеатр Шевченка у Хмельницькому нікому нецікавий – Прокопець

Заступник хмельницького міського голови Іван Прокопець наголосив, що кінотеатр імені Тараса Шевченка нині є непривабливим об’ктом для інвестицій. Про це він… Далі »

За реанімацію хмельницького аеропорту візьметься фірма зі статутним капіталом 2 тис. грн За реанімацію хмельницького аеропорту візьметься фірма зі статутним капіталом 2 тис. грн

ДП “Хмельницька обласна служба єдиного замовника” за результатами тендера 8 жовтня уклало угоду з ТОВ «СТКБУД» (Хмельницький) на поточний ремонт аеродрому… Далі »