На забудову хмельницького пляжу зазіхнули еменесники На забудову хмельницького пляжу зазіхнули еменесники

Питання зміни цільового призначення прилеглої до хмельницького  міського пляжу “зеленої зони” у “землі багатоповерхової житлової та громадської забудови” виникло з… Далі »

Київський суд не проти, аби шахрай надалі очолював стоматологію Хмельниччини Київський суд не проти, аби шахрай надалі очолював стоматологію Хмельниччини

Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ ухвалив рішення у справі головного лікаря комунального закладу “Хмельницька обласна стоматологічна… Далі »

Свестун залишився амністованим шахраєм. Вердикт вищого суду Свестун залишився амністованим шахраєм. Вердикт вищого суду

В Україні настав час видрукувати хрестоматійний посібник “Судова казуїстика. Вибране” і запропонувати зробити програмним матеріалом для студента-юриста. Правове видання буде… Далі »

За 9 місяців будівництво області впало на 4,2% За 9 місяців будівництво області впало на 4,2%

У січні-вересні 2013р. підприємства Хмельницької області виконали будівельних робіт на суму 579,8 млн. грн, що на 4,2% менше порівняно з… Далі »

У 2014 році Шепетівський цукровар відновить роботу – ОДА У 2014 році Шепетівський цукровар відновить роботу – ОДА

У 2014 році ТОВ “Шепетівський цукровий завод” планує відновити роботу. Про це зазначив директор департаменту агропромислового розвитку Хмельницької ОДА Олег Стрілецький… Далі »