На забудову хмельницького пляжу зазіхнули еменесники

Питання зміни цільового призначення прилеглої до хмельницького  міського пляжу “зеленої зони” у “землі багатоповерхової житлової та громадської забудови” виникло з подачі Головного управління МНС Хмельницької області.

Таку інформацію оприлюднив на “Фейсбуці” громадський активіст Руслан Рохов за підсумками сьогоднішнього круглого столу “Майбутнє хмельницького пляжу – зелена зона чи бетонні “джунглі”.

Фото з "Фейсбуку" Рохова

Фото з “Фейсбуку” Рохова

За його даними, голова постійної комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, депутат міськради Іван Бухал та представники Батьківщини (зі слів прес-секретаря Хмельницької облорганізації ВО “Батьківщина”) проти внесення змін в Генплан, у частині зміни цільового призначення території прилеглої до пляжу і голосуватимуть за зняття питання з порядку денного сесії міської ради, яка відбудеться 30 жовтня. На цій позиції також міський голова Сергій Мельник.

“Відмічу, що на круглому столі була спроба заговорити питання, яку ініціювали двоє представників громадської ради при ОДА, котрі в результаті емоційно покинули переміщення. Є інформація, що група депутатів Хмельницької міської ради, яка перебуває під впливом обласних “лідерів”, виступає “за!” внесення змін у цільове призначення 2.2 га привабливої міської території”, – написав Рохов.

Він додав, що, за результатами обговорення, було прийнято рішення про створення ініціативної групи, яка візьме питання внесення змін у Генплан міста під особистий контроль та докладе усіх належних зусиль аби не допустити зміни цільового призначення прилеглої до пляжу території.

Ініціативна група буде інформуватиме громаду про весь перебіг подій та хід розгляду депутатами питання про зміну цільового призначення “зеленої зони” поряд з міським пляжем на сесії міської ради.

Як повідомляв НГП, у межах хмельницького міського пляжу планується будівництво багатоквартирної житлової забудови. Відповідне повідомлення з’явилося у газеті “Проскурів” від 3 жовтня.

Під будівництво планують задіяти 2,2 гектари землі. Землекористувачем виступає Хмельницька міська рада.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 4

  1. они будут строить просто внесут изминения в генплан

  2. Такі долбодятли як безробітний Рохов тільки завалять справу. Хочеш просрати питання, доручи його Рохову.

    • Куди ще всунутися треба Рохову, що би зрозумів- йти працювати треба, а не дурня валяти.

  3. менесяку на гиляку

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.