Аграрний фонд: у Хмельницькій області критична ситуація з поставкою зерна Аграрний фонд: у Хмельницькій області критична ситуація з поставкою зерна

У Хмельницькій області спотерігається критична ситуація з виконанням умов форвардних контрактів з поставки зерна на сертифіковані склади Аграрного фонду. Про… Далі »

Про гіпертоніків області згадала держава і виділила 6,4 млн. грн – ОДА Про гіпертоніків області згадала держава і виділила 6,4 млн. грн – ОДА

У рамках пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з артеріальною гіпертензією на 2013… Далі »

Партія регіонів вигнала зі своїх лав двох красилівських “вождів” Партія регіонів вигнала зі своїх лав двох красилівських “вождів”

Делегати VI конференції  Красилівської районної організації Партії регіонів виключили зі своїх лав голову Красилівської райради Василя Ходака і депутата-регіонала Володимира Снігура…. Далі »

Близько 60% жителів Хмельницької області не замислюються про вплив екології житла на їх здоров’я – соціологічне опитування Близько 60% жителів Хмельницької області не замислюються про вплив екології житла на їх здоров’я – соціологічне опитування

56,9% жителів Хмельницької області та інших областей центрального регіону не замислюються про вплив екології житла на їх здоров’ї. Такі дані… Далі »