За 9 місяць промисловість впала на 4,2% За 9 місяць промисловість впала на 4,2%

За підсумками січня-вересня 2013р. обсяги промислової продукції Хмельницької області впали на 4,2% у порівнянні з відповідним періодом минулого року. Про це… Далі »

Сабій і Мирний стали міністрами Сабій і Мирний стали міністрами

Народні депутати України ВО “Свобода” від Хмельниччини Ігор Сабій і Олександр Мирний стали міністрами в Уряді національної альтернативи, який презентували свободівці…. Далі »

На Хмельниччині до 11 років засуджено членів організованої групи На Хмельниччині до 11 років засуджено членів організованої групи

Апеляційним судом Хмельницької області залишено у силі вирок Хмельницького міськрайонного суду щодо організованої групи, яка діяла у 2011 році у… Далі »

Авто для “бога” Авто для “бога”

Президент Віктор Федорович Янукович для підзвітних голів облдержадміністрацій демонструє, як має правильно жити чиновник українського ґатунку. Крім до оскоми заїждженої… Далі »

Бондар пропонує удосконалити механізм передачі земельних ділянок Бондар пропонує удосконалити механізм передачі земельних ділянок

Народний депутат України від фракції Партії регіонів (191 виборчий округ) Віктор Бондар разом з бютівцем Денисом Дзензерським пропонують ухвалити зміни до… Далі »

У Хмельницькому 70-літня жінка “під мухою” вбила сина У Хмельницькому 70-літня жінка “під мухою” вбила сина

Працівники Хмельницького міськвідділу міліції затримали 70-річну жінку, яка, перебуваючи в стані сильного алкогольного сп’яніння, вчинила розправу над власним 46-річним сином…. Далі »