За 9 місяць промисловість впала на 4,2%

За підсумками січня-вересня 2013р. обсяги промислової продукції Хмельницької області впали на 4,2% у порівнянні з відповідним періодом минулого року.

Про це повідомляє Головне управління статистики в області.

За даними облстату, у добувній промисловості та розробці кар’єрів падіння становило 22,9%; постачання електроенергії, газу та кондиціонованого повітря – 5,4%, у переробній промисловості – 2,8%.

Виробництво харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів за січень-вересень 2013р. скоротилося на 6%. Зменшився випуск продукції у виробництві продуктів борошномельно-круп’яної промисловості, крохмалю та крохмальних продуктів (на 17,5%), хліба, хлібобулочних та борошняних виробів (на 2,6%).

Разом з тим, відбулося збільшення обсягів продукції у переробці і консервуванні фруктів і овочів (1,6 рази), молочної (на 4,5%).

У машинобудуванні, крім ремонту і монтажу машин та устаткування в порівнянні з січнем-вереснем 2012р. виробництво продукції зменшилося на 4,7%. Спад випуску продукції відбувся у виробництві машин та устатковання для сільського та лісового господарства – на 10,2%, а також електрообладнання – на 16,2%.

У виробництві, передачі і розподілі електроенергії обсяги випуску продукції скоротилися на 5,4%, у т.ч. у виробництві електроенергії – на 7,7%. У порівнянні з січнем-вереснем 2012р. виробництво електроенергії зменшилося на 859 млн кВт.год.

За січень-серпень 2013р. в області реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на 10,5 млрд.грн., з неї продукції добувної та переробної промисловості – на 7,1 млрд.грн.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. а нам кажуть що область по всіх показниках промисловості і сільського господарства має.порівняно з минулим роком, великі прирости?!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.