За призначенням хмельницького земельника стоїть агрохолдинг ‘Мрія”? За призначенням хмельницького земельника стоїть агрохолдинг ‘Мрія”?

На Хмельниччині призначили нового керівника Головного управління Держземагентства в області – ним став Сергій Токар, який до цього працював заступником начальником Управління… Далі »

Бухал розраховує на підтримку толоки, щоб створити новий парк з готельними комплексами Бухал розраховує на підтримку толоки, щоб створити новий парк з готельними комплексами

Депутат Хмельницької міської ради (ВО “Батьківщина”) і екс-голова виконкому Хмельницької міської ради народних депутатів (1980-1990 рр.) Іван Бухал планує реалізувати… Далі »

“Укрзалізниця” змінює маршрут рейкового автобуса Хмельницький-Лепесівка на Хмельницький-Житомир “Укрзалізниця” змінює маршрут рейкового автобуса Хмельницький-Лепесівка на Хмельницький-Житомир

Маршрут прямування рейкового автобуса № 888/887 Хмельницький-Лепесівка-Хмельницький з 23 жовтня буде змінено – від станції Шепетівка він буде слідувати в… Далі »

Половина подолян хочуть утеплити власні квартири Половина подолян хочуть утеплити власні квартири

51,9% мешканців Хмельницької області вважає, що їхні квартири необхідно утеплити. Такий результат був отриманий в ході соціологічного опитування, проведеного центром… Далі »