Губернатор радіє, що лави соціальних працівників Хмельниччини зросли в 4 рази

Голова Хмельницької облдержадміністрації Василь Ядуха задоволений, що лави соціальних працівників Хмельниччини зросли в 4 рази.

“У 2011 році у системі соціальних служб працював 151 спеціаліст, а з 2012-го – вже в чотири рази більше, понад 750 осіб. На їхнє утримання з державного бюджету виділено 14 мільйонів гривень”, – сказав очільник ОДА на засіданні громадської ради при облдержадміністрації.

“Соціальні служби покликані не займатися статистикою в кабінетах, а знати проблеми кожної сім’ї, дитини і реально впливати на ці процеси. Мабуть, найбільш цінним у роботі соцслужб є той факт, що у 395 сім’ях краю, де батьки неналежним чином виконували свої батьківські обов’язки, попереджено ризик вилучення 366 дітей. Тобто вони залишилися у родині і не потрапили до інтернатів”, – наголосив В.Ядуха.

Керманич регіону наголосив, що пріоритетом у роботі влади залишається підтримка кожногої людини. За словами губернатора, “людина має відчувати турботу з боку держави”.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 11

 1. Та чувак взагалі реальний! 100 % робота в потрібному напрямку! щоб наші діти не були безпритульні і не ставали наркоманами! мій респект і уважуха!!!!

 2. проводиться реальна робота, без лишніх балачок) так тримати!

 3. Згідні з тим, що робота проводиться в потрібному напрямку, адже діти – це наше майбутнє! ДЯКУЮ ВЛАДІ за правильні напрями роботи!!!

  • “Прошла зіма, настало лєто. Спасібо партіі за ето”. Боже, який совок! Де вище беретеся, такі викопні екземпляри?

 4. Потрібна справа, подивіться як в Європейських країнах поставлено питання соціального захисту населення, немає значення чи це інвалід чи людина похилого віку.

 5. обома руками за!

 6. Гарна робота!!!

 7. Сама працюю в соціальній сфері дійсно робота проводиться на належному рівні . Створюються прийомні сімї ведеться контроль за цільовим використанням коштів на виплату допомог. Надається конкректна допомога сім”ям , які опинились в важному матеріальному становищі.

 8. Дуже гарна робота так тримати, видно зразу що людина працює!

 9. Молодець губернатор!

 10. Ось це і є де конкретна робота на благо людей, а не підкріплені справами балачки, як в опозиційних лідерів.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.