На Хмельниччині влада запланувала ліквідувати будинок-інтернат для громадян похилого віку

На Хмельниччині пропонується припинити діяльність Осламівського будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів (Віньковецький район) шляхом ліквідації.

Відповідний проект рішення сесії “висить” на сайті Хмельницької обласної ради.

У проекті рішення сказано, що закриття закладу відбувається на підставі оптимізації мережі інтернатних установ області, раціонального використання коштів обласного бюджету та відповідно до звернення Хмельницької обласної державної адміністрації від 22 лютого цього року.

Проте 28 лютого цього року на прес-конференції голова облдержадміністрації Василь Ядуха наголосив на тому, що жоден із закладів такого типу не буде закритий.

“Наша область має найбільше в Україні  будинків-інтернатів для престарілих, які фінансуються за рахунок обласного бюджету. І по жодному з них не ставимо питання про закриття”, – пообіцяв губернатор.

Довідка НГП. В обласному бюджеті на 2013 рік на утримання будинків-інтернатів для престарілих та малолітніх інвалідів передбачено 51 млн. 460 тис. грн, що на 938,7 тис. грн (+1,9%) більше, уточнених призначень минулого року.

Всього в області діє 30 будинків-інтернатів для громадян похилого віку.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.