У Хмельницькому синоптики оголосили штормове попередження У Хмельницькому синоптики оголосили штормове попередження

За оперативною інформацією Хмельницького обласного центру з гідрометеорології, 15 березня активний циклон зумовить у місті Хмельницькому складні погодні умови: сильний… Далі »

Половина українців не знає, хто виграв вибори на їх окрузі Половина українців не знає, хто виграв вибори на їх окрузі

50,9% опитаних не знають, хто став депутатом Верховної Ради, вигравши вибори на їх одномандатному окрузі. Про це свідчать результати опитування,… Далі »

Хмельницька міська рада доукомплектувалася двома депутатами Хмельницька міська рада доукомплектувалася двома депутатами

Хмельницька міської територіальної виборчої комісії ввела в склад депутатів Хмельницької міської ради двох списочників від “Батьківщини”: Олесю Тарасову та Юрія… Далі »

Працівники виборчих штабів партії “УДАР” на Хмельниччині вимагають повернення зароблених грошей – ЗАЯВА Працівники виборчих штабів партії “УДАР” на Хмельниччині вимагають повернення зароблених грошей – ЗАЯВА

Голові Хмельницької обласної організації  політичної партії «УДАР» Віталія Кличка Корнійчуку Олександру Олександровичу Олександре Олександровичу! Наважилися порушити Ваш спокій працівники виборчих… Далі »

“НЕЗАЛЕЖНИЙ ГРОМАДСЬКИЙ ПОРТАЛ” ЗАПУСТИВ РОЗДІЛ “НОВИНИ ВІД ЧИТАЧІВ” “НЕЗАЛЕЖНИЙ ГРОМАДСЬКИЙ ПОРТАЛ” ЗАПУСТИВ РОЗДІЛ “НОВИНИ ВІД ЧИТАЧІВ”

“Незалежний громадський портал” запустив новий розділ “Новини від читачів”. Ми вирішили налагодити з нашими читачами зворотній зв’язок. Відтепер, якщо у… Далі »