Хворим на туберкульоз “загнали” м’ясо, яке на 45 тис. грн дорожче Хворим на туберкульоз “загнали” м’ясо, яке на 45 тис. грн дорожче

Хмельницький обласний протитуберкульозний диспансер, 11 березня за результатами проведення тендеру, уклав угоду з товариством з обмеженою відповідальністю “Украгроспілка” (с. Малашівці,… Далі »

Хмельницькі освітяни відмовилися від яєць “Таврії В”, але обрали їхні крупи Хмельницькі освітяни відмовилися від яєць “Таврії В”, але обрали їхні крупи

Управління освіти Хмельницької міськради, за результами тендеру від 11 березня, уклало угоду з ФОП Оксана Яцина на поставку свіжих яєць… Далі »

Всі санкції ФФУ з хмельницького «Динамо» зняті – Крохан Всі санкції ФФУ з хмельницького «Динамо» зняті – Крохан

Президент хмельницького футбольного клубу «Динамо» Валерій Крохан заявив, що всі санкції КДК ФФУ з його клубу зняті. Про це він сказав… Далі »

Після спалення прапора ПР розпочалися політичні репресії проти “Свободи” Після спалення прапора ПР розпочалися політичні репресії проти “Свободи”

Після спалення прапора Партії регіонів у Хмельницькому розпочалися політичні репресії проти “Свободи”. Таку заяву сьогодні розповсюдила прес-служба Хмельницької міської організації ВО… Далі »

Регіонали Хмельницького хочуть підвести під кримінальну відповідальність свободівців, які палили їхній прапор – ЗАЯВА Регіонали Хмельницького хочуть підвести під кримінальну відповідальність свободівців, які палили їхній прапор – ЗАЯВА

Хмельницька міська організація Партії регіонів направила звернення у міський відділ міліції з проханням притягнути до кримінальної відповідальності (за частиною 2… Далі »

У Кам’янці-Подільському податківці вилучили 21 тонну турецьких помідорів У Кам’янці-Подільському податківці вилучили 21 тонну турецьких помідорів

У Кам’янці-Подільському податківці вилучили 21 тонну турецьких помідорів, які незаконно були завезені. Як повідомили НГП у прес-службі державної податкової служби… Далі »

Стадник – швейцарський біженець? Стадник – швейцарський біженець?

Михаил Стадник, основатель входящей в двадцатку крупнейших аграрных компаний страны – «Стиоми-Холдинг» – после продажи своих активов покинул Украину. Его… Далі »

МОЗ долатиме хвороби картинками (ФОТО) МОЗ долатиме хвороби картинками (ФОТО)

Минулого тижня Міністерство охорони здоров´я України радісно повідомило, що за ініціативою цілої низки міжнародних організацій в Україні розпочато інформаційну соціальну… Далі »

У Хмельницькому 24-річний хлопець потрапив під вантажний поїзд У Хмельницькому 24-річний хлопець потрапив під вантажний поїзд

На залізничній станції Хмельницький 24-річний мешканець Кам’янця-Подільського потрапив під вантажний поїзд. Як повідомляє оперативно-координаційний центр територіального управління МНС у Хмельницькій області,… Далі »