Регіонали Хмельницького хочуть підвести під кримінальну відповідальність свободівців, які палили їхній прапор – ЗАЯВА

Хмельницька міська організація Партії регіонів направила звернення у міський відділ міліції з проханням притягнути до кримінальної відповідальності (за частиною 2 ст. 296 ККУ) активістів ВО “Свобода”, які спалили прапор регіоналів 9 березня перед пам’ятником Тараса Шевченка у Хмельницькому.

Про це НГП заявив заступник голови облорганізації ПР Михайло Войтюк.

Зокрема, у заяві регіоналів говориться, що  “ВО “Свобода” здійснила акт вандалізму та наруги над офіційною символікою Партії регіонів, шляхом її спалення, що супроводжувалось криками фраз “Геть донецьких холуїв”, “Зека геть”.

 

“У такому руслі змагання між політичними опонентами не можуть відбуватися. Тому що це викликає нагнітання психозу. Це силовий метод, який не робить честі “Свободі”, – пояснив М.Войтюк.

Водночас регіонал стверджує, що спалений у суботу прапор був сплановано викрадений з фасаду будівлі офісу міської організації ПР.

Як повідомляв НГП, 9 березня у Хмельницькому біля пам’ятника Тарасу Шевченку активісти обласної організації ВО “Свобода” спалили прапор Партії регіонів на знак протесту проти політики діючої влади.

Народний депутат від ВО Свобода”, і керівник облорганізації партії Ігор Сабій уточнив, що акт спалення провели перед офіційними заходами влади із вшатування пам’яті Т.Шевченка.

“Своєю акцією ми намагалися продемонструвати ставлення українців до влади Партії регіонів”, – наголосив І.Сабій.

[Kbr8puRjuOA]

Теги: , , , , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментарів: 5

  1. Маленькая масса дерьма во главе сраного Сабия,который быдло с большой буквы!

  2. бути членом ПР має бути соромно. це все одно що бути гоміком

  3. Leon? ти тільки в інеті такий сміливий??? А в очі???

  4. Справді, Ігорю Сабію, а не представнику ригіАналів, виборці вручили депутатський мандат і цим зобов’язали його захищати інтереси і права українців. І ми повністю підтримуємо дії нашого депутата. І радимо йому не обмежуватися спаленням прапорів. Треба піднімати народ так, щоб у ригів земля наша українська під ногами горіла. Антиукраїнського іга маємо позбутися якнайшвидше! РигіАналів на смітник історії, бандюганів на нари.

  5. ахренєть. наче прапор якоїсь маргінальної в місті Хмельницькому партії важливіший за державний))

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.