Рятувальники Хмельниччини зі снігового полону визволили шкільний автобус та сім автомобілів – ВІДЕО Рятувальники Хмельниччини зі снігового полону визволили шкільний автобус та сім автомобілів – ВІДЕО

Сьогодні рятувальники Хмельниччини зі снігового полону визволили шкільний автобус, в якому перебувало 20 дітей та сім автомобілів з 16 людьми…. Далі »

На депозитах у хмельницьких банках лежить 7,4 млрд. грн – управління НБУ На депозитах у хмельницьких банках лежить 7,4 млрд. грн – управління НБУ

Зобов’язання банківських установ Хмельницької області за залученими коштами в цього року зросли на 9% або на 0,6 млрд.грн. і становлять… Далі »

Хмельницький замітає снігом – ВІДЕО Хмельницький замітає снігом – ВІДЕО

З самого ранку у Хмельницькому йде рясний сніг. Проїжджу частину міста продовжує замітати, а тротуари комунальники не встигають розщищати від… Далі »

Легенди піарщиків УДАРу для електорату Легенди піарщиків УДАРу для електорату

А де Віталій Кличко? Попри значний резонанс, викликаний низкою акції «Вставай, Україно!», покликаної продемонструвати всьому світові і, насамперед, українському суспільству,… Далі »

На Хмельниччині відремонтовані 25% доріг державного значення і 15% – комунальних — губернатор На Хмельниччині відремонтовані 25% доріг державного значення і 15% – комунальних — губернатор

На Хмельниччині відремонтовані 25% доріг державного значення і близько 15% – комунальних. Про це повідомив голова Хмельницької ОДА Василь Ядуха… Далі »