Легенди піарщиків УДАРу для електорату

А де Віталій Кличко?

Попри значний резонанс, викликаний низкою акції «Вставай, Україно!», покликаної продемонструвати всьому світові і, насамперед, українському суспільству, що опозиція єдина і непереможна, від перших мітингів залишається одне дрібне питання. Дрібне, але від того не менш важливе.

А де ж третій лідер опозиційних сил? Яценюк і Тягнибок на мітингах виступають, сніг по вулицях топчуть, уряд і владу негарними словами клянуть.
А де Віталій Кличко?

Присутні на демонстраціях представники УДАРу кажуть, що за кордоном – зустрічається з представниками Державного департаменту США і лідерами громадської думки і політичних партій на Заході з метою вплинути через них на вітчизняних душителів демократії, заблокувати їхні рахунки в іноземних банках.

Місія в умовах продекламованого протистояння влади та опозиції в Україні – непогана. Бити ворога на усіх напрямках.

Але навіть у пересічних громадян з приводу секретної місії Віталія Кличка чомусь виникають певні сумніви.
Зустрічі з сенаторами США та впливовими представниками урядових кіл? Тоді де ж розміщені у соціальних мережах та на офіційних сайтах фото з цих заходів? Політична верхівка США ніколи не приховувала від широкого загалу власної діяльності, спрямованої на підтримку демократії в усьому світові.

Де офіційні повідомлення від американських прес-служб?

Де публікації в наближених до Білого Будинку засобах масової інформації?

Віталій Кличко, все ж, навіть за американськими мірками не остання фігура на публічній світовій арені.

А який би резонанс в українському суспільстві викликали би ці фото і ці публікації! Та весь фейсбук би тріщав, як мінімум.
І ось цих прямих свідоцтв, що лідер партії «УДАР» впритул переймається нагальними питаннями захисту української демократії у той час, коли інші опозиційні лідери мерзнуть на вулицях Вінниці, Львова і Ужгорода – немає.

Де він, що робить?…

P.S. Єдиний полуфакт – зустріч з поляком Комаровським, бо було по дорозі додому з Американського відпочинку?

…………головне що не повторили помилку… не зробили з ньго месію! один месія уже був…

Автор: ol.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Ну і акція. Мало того, що обіцяли Кличко привести, то і його немає і тих, кого привезли, нема кого слухати. Свобода в свій бік пряде, хто їх кандидат не йме, Яценюк взагалі не віда куда і зачем він їде, Сабію народ не вірить, саме більше той, що за нього голосував, розуміє -тут він прогадав.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.