Регіонали: нардеп Сабій займається політичним піаром та провокацями. Натомість свободівця вже викликають на допит Регіонали: нардеп Сабій займається політичним піаром та провокацями. Натомість свободівця вже викликають на допит

Хмельницька обласна організація Партії регіонів вважає, що дії нардепа від ВО “Свобода” Ігоря Сабія знецінюють статус депутатського мандата, який наданий… Далі »

Уроки захисту для медичної очільниці Свестун Уроки захисту для медичної очільниці Свестун

Нинішня галузь охорона здоров’я України розвивається в унісон президентській програмі економічних реформ на 2010-2014 роки “За­можне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна… Далі »

Перший заступник Свестун за щиросердечні зізнання у корупцію відбувся штрафом Перший заступник Свестун за щиросердечні зізнання у корупцію відбувся штрафом

Хмельницьким міськрайонним судом затверджено угоду між прокурором відділу прокуратури області та колишнім першим заступником начальника управління охорони здоров’я Хмельницької облдержадміністрації… Далі »

Хто з хмельницьких журналістів “пише з бодуна”? Хто з хмельницьких журналістів “пише з бодуна”?

Голова Хмельницької облдержадміністрації Василь Ядуха не може змиритися з тим, що його публічна персона (та й органів влади краю в… Далі »

ДАІ б’є на сполох – в області жахливі дороги. Укравтодор звітує про завершення ямкового ремонту ДАІ б’є на сполох – в області жахливі дороги. Укравтодор звітує про завершення ямкового ремонту

Управління державної автомобільної інспекції УМВС України у Хмельницькій області висловолює занепокоєність щодо стану автомобільних доріг державного значення. “Залишається відкритим питання… Далі »

Хмельницькі рятувальники витягнули з колодязя двох собак Хмельницькі рятувальники витягнули з колодязя двох собак

Минулої доби  хмельницькі рятувальники витягнули з колодязя двох собак. Як повідомляє оперативно-координаційний центр територіального управління МНС у Хмельницькій області, пригода… Далі »