Регіонали: нардеп Сабій займається політичним піаром та провокацями. Натомість свободівця вже викликають на допит

Хмельницька обласна організація Партії регіонів вважає, що дії нардепа від ВО “Свобода” Ігоря Сабія знецінюють статус депутатського мандата, який наданий йому народом для захисту інтересів і прав українців.

Такого висновку дійшли регіонали після того, як І.Сабій звернувся до правоохоронних органів з інформацією про те, що нібито голова Хмельницької міської організації ПР Анатолій Собко незаконно зберігає зброю, передає прес-служба регіоналів.

“Натомість пан Сабій використовує депутатський мандат не для законотворчої діяльності, а для безкарної організації протиправних заходів, що підривають спокій та безпеку громадян, провокують фізичне протистояння представників різних політичних партій”, – переконані у ПР.

Регіонали наголосили, що, за результатами перевірки працівниками правоохоронних органів, вищезгадана інформація щодо члена ПР Собка не підтвердилася.

Водночас обласна організація Партії регіонів готує звернення до Генеральної Прокуратури України та Служби безпеки України з вимогою надати правову оцінку діям народного депутата Ігоря Сабія.

Крім цього, Ігоря Сабія викликали на допит через спалення прапора Партії регіонів під час вшанування 199-річчя з дня народжені Тараса Шевченка.

Про це зазначає обласна прес-служба “Свободи”.

Повідомляється, що 12 березня до помешкання народного депутата від ВО “Свобода” І.Сабія у Хмельницькому прийшли працівники правоохоронних органів та вручили повідомлення про допит на дев’яту ранку 13 березня.

Також уранці 12 березня правоохоронці викликали на допит помічника-консультанта народного депутата Віктора Бурлика.

У партії вказують, що 10 березня на допит було викликано свободівця Дмитра Бакальця, 11 березня на вулиці вручили повістки ще двом свободівцям.

Як повідомляв НГП, 9 березня у Хмельницькому біля пам’ятника Тарасу Шевченку активісти обласної організації ВО “Свобода” спалили прапор Партії регіонів на знак протесту проти політики діючої влади.

Народний депутат від ВО Свобода”, і керівник облорганізації партії Ігор Сабій уточнив, що акт спалення провели перед офіційними заходами влади із вшатування пам’яті Т.Шевченка.

“Своєю акцією ми намагалися продемонструвати ставлення українців до влади Партії регіонів”, – наголосив І.Сабій.

Теги: , , , , , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

  1. Народний депутат Ігор Сабій вимагає від правоохоронних органів перевірити інформацію про зберігання у головного Хмельницького регіонала Собка незареєстрованої вогнепальної зброї

    оце так-так!

  2. Справді, Ігорю Сабію, а не представнику ригіАналів, виборці вручили депутатський мандат і цим зобов’язали його захищати інтереси і права українців. І ми повністю підтримуємо дії нашого депутата. І радимо йому не обмежуватися спаленням прапорів. Треба піднімати народ так, щоб у ригів земля наша українська під ногами горіла. Антиукраїнського іга маємо позбутися якнайшвидше! РигіАналів на смітник історії, бандюганів на нари.

  3. 12–13 березня 2013 року народний депутат України від ВО “Свобода” Ігор Сабій звернувся до керівництва обласного управління СБУ в Хмельницькій області, обласної прокуратури, міського відділу УМВС у Хмельницькій області з вимогою перевірити інформацію про зберігання у голови Хмельницької міської організації Партії регіонів депутата міськради Анатолія Собка незареєстрованої нарізної вогнепальної зброї.

    У депутатському зверненні йдеться, що в ході чергового прийому громадян депутат отримав інформацію про те, що голова Хмельницької міської організації Партії регіонів Анатолій Собко, прикриваючись мандатом депутата Хмельницької міськради, незаконно зберігає на території приватного виробничого ремонтного підприємства “Мазсервіс” (вул. Красовського, 17), директором якого він є, незареєстровану нарізну вогнепальну зброю різних маркувань та калібру. За тією ж інформацією, нарізна вогнепальна зброя у громадянина Собка А.І. може незаконно зберігатись і за адресою його місця реєстрації та проживання.

    Як відомо, зберігання незареєстрованої вогнепальної зброї, відповідно до ст. 263 Кримінального кодексу України, є злочином. Тож, народний депутат України, отримавши інформацію про незаконне зберігання зброї, вимагає від правоохоронців відкрити кримінальне провадження та забезпечити кваліфіковане здійснення усіх необхідних слідчих дій.

  4. РИГІВ ПОТРІБНО ВИДАЛИТИ ЯК ЗЛОЯКІСНУ ПУХЛИНУ!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.