Симчишин підріс до керівництва обласної “Свободи”

Хмельницька обласна організація ВО “Свобода” 13 липня змінила свого партійного керівника.

Як повідомили НГП у прес-службі політсили, це відбулося на партійній конференції.

Одноголосно свободівці обрали собі керівником Олександра Симчишина, який нині працює першим заступником голови Хмельницької облдержадміністрації.

Фото Віталія Тараненка

Фото Віталія Тараненка

Попередній голова облорганізації ВО “Свобода”, нардеп Ігор Сабій склав повноваження, оскільки більше зосереджений на законотворчій роботі у парламенті.

Сабій був незмінним керівником обласної “Свободи” з 1999 року.

Водночас І.Сабій став уповноважений Політбюро партії у Хмельницькій області.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 47

 1. Рівень “Свободи ” – це рівень нижче “плінтуса”, такий же рівень їх керівників

  • Alex ти коментуєш лише статті про Свободу, в тебе якесь нездорове відношення до цієї політичної сили!

  • Хай учаться і розумнішають. Бо дсвідченні управлнці епохи СРСР довели Україну до лампочки.

 2. дуже правильний вибір членів Свободи. Симчишин – це великий шанс для партії змінитися і випграти вибори. правильно все зробили

  • Про що Ви пишете шановний? Ця горе партія набрала трошки більше 1% голосів виборців, навіть євреї Рабіновича більше голосів набрали. Звідси випливає що ця горе-партійка нічого корисного для держави незробила, тільки саботаж і дестабілізіцію. А на рахунок їхнього керовника, якщо він не визнає посаду губернатора, значить не визнає владу Президента, значить повинен піти з посади першого зама, сидіти в себе в штабі і пити гірку, як роблять його побратими в районах і містах областв

   • горе-партійка набрала 10,5%, тільки дурні плутають результат партії і голови. до речі в 2010 вже було 1,2, а отім 10,5%. реальний рейтинг покажуть вибори.

    • Саме вибори покажуть реальний рейтинг партії. У свободи буде нижчий рейтинг чим в ортодоксів комуністів.

  • Гаплик цій партії як і нашій.

 3. О цей гопнік став керівником, а як же законодавство, що держслужбовечь це може очолювати партійну організацію?

  • а в якій статті якого закону про це написано? чи ти так, щоб папізд,..ть?

   • В Законі України “Про місцеві державні адміністрації”. Стаття 12 “Вимоги до посадових осіб місцевих державних адміністрацій”, частина 2: “Голови місцевих державних адміністрацій, їх заступники,
    керівники структурних підрозділів місцевих державних адміністрацій не можуть бути народними депутатами України або суміщати свою службову діяльність з іншою, в тому числі на громадських засадах, крім викладацької, наукової та творчої діяльності у позаробочий
    час”. Це ж треба “Свободі” бути такими дебілами, щоб навіть законів не читати. Підставили ви свого відмінника. Тепер або Симчишин має відмовитися від головування в партії, або геть з посади першого заступника голови ОДА, або ж вперед, прокуратура!

    • не так давно був суд по Лескову і Лесков суд виграв. Адвокати довели, що Лесков не буде суміщати службову діяльність на посаді голови організації. Як доказ брали орфографічний словник і виграли.

     • Дурнику, чув дзвін, та не знаєш, де він ))))) Лесков доводив і довів тільки те, що коли його призначили секретарем міськради, то він НЕГАЙНО склав повноваження голови “Батьківщини”, про що й одразу подав заяву партійній організації. А риги судом доказували, що він посади суміщував ще 2 роки, тому що “Батьківщина” його зречення посади не затвердила на партійній конференції. А у випадку Симчишина – конкретна жопа: або має відмовитися від очолювання “Свободи”, або до побачення, обладміністрація!

    • з ваших слів державному службовцю не можна садити картоплю і ходити в туалет, бо це також діяльність. як юрист, пораджу вам взяти в руки словник і подивитися, що таке суміщення – це нерозривно поєднувати; сполучати.

     • правильно написав..нема тут ніякої суперечності..вчіть матчасть…

  • слухай, ти почитай біографію Симчишина, круглий відмінник, переможець олімпіад, кандидат наук, декан, кращий викладач, депутат міської ради, 1 зам. губернатора, віце- президент футбольної команди, футболіст, 3 дітей.
   ГОПНІКИ РУЛЯТ!!!!!!!

   • в політику повинні йти такі люди, більше би таких, було би більше порядку і країна була би сильною та заможною

  • Ви про що? Хіба є приклади в історії України коли Свобода датримувалась Законодавства? Щось я такого неприпомню

  • Не можуть бути членами партії військові і правоохорнці, інші ДСники можуть.

 4. Это что получается, Игорь Сабий уверен что ВР не распустят?

 5. А взагалі мені дуже сподобався заголовок : “Симчишин підріс”

 6. А я безмежно вдячна “Свободі”, бо лише дана партія на теренах нашої області активно допомагає батальону тереторіальної оборони. Мого чоловіка мобілізували ще в травні, зараз хлопці на Сході виконують поставленні перед ними задачі, а відправляли їх “дорогі” керманичі області голими і босими. Завдячуючи свободівцям на сьогоднішній день мій чоловік має бронижелета, кевларову каску та інші спецзасоби захисту. Дякую!!!

  • на Свободу наганяють тролі чи як їх там називають. Мені також Свобода помогла, взрнулася з листом і все вирішили на мою користь.

  • я рік тому писала подяку в газету Подільські вісті для депутата Симчишина за те що поміг нас з транспортом, а це всі дачники Дубово.

 7. Свидомиты очень громко кричали: бандера придет, порядок наведет. Ну пришел бандера и что? А ничего, война началась. Вот это и есть бандеровский порядок, “свободовская” мечта. Нормальные люди начинают понимать простую истину – Путин придет, порядок наведет.

 8. Путин придет, порядок наведет.

 9. Путин – это короткий недомерок с короткими ногами и короткими мозгами. Он умеет только убивать. Бедная Кабаева, сочувствие ей, вынуждена спать с этим шизоидным карликом. Представляю как ее от него тошнит. Говорят у нее ванная большая и специальная прислуга чтобы убирать после ее “реакции” на его омерзительные ласки. Фе!!

  • Бендера теж з категорії карликів, який вміє тільки вбивати, у нього це збочення з дитинства було. Стефко бандера страждав на фобію до котів, яких він душив будучи ще маленьким. От такі зараз і послідовники вчення стефка бандери.

 10. Симчишин нехай доказує роботою,а не балаканиною. Досвіду в нього не вистачає,це факт,в багатьох моментах не знає,як себе поводити,а лобізм бізнесу? Рве під собою землю,нюх втратив. Сашко! Обережніше потрібно. Про свободу-партію мовчу. Повний брєд,дискридитація.

 11. Симчишина хочуть звільнити з адміністрації, бо він всім як кістка в горлі.

 12. ДІСТАЛИ!!! Дайте людині працювати. Де ви були зі своїми коментами коли був ди..іл ядуха? Боялися? А сьогодні повилазили. Симчишин стоїть по перек горла не тільки ригам, але і ударівцям. Це перше. І друге. Невже приналежність до партії говорить про людину? Ні. Не говорить. І ще одне. Якщо ви всі не перестанете гнати на нього то будете мати справу не з свободівцями, а з нами, пораненими майданівцями, хто з вас всіх хоч раз запитав про наше здоров”я? Ви хоч знаєте скільки ще на лікуванні за кордоном? А зв”язок з усіма підтримує саме він. В державі війна, а ніхто з вас палець о палець не вдарив щоб допомогти.

  • Ігор, не звертай увагу, всі люди знають, що Симчишин працює для людей. А пишуть 2-3 ображених, проплачених.

  • Ігоре,ми молимось за ВАс.Хай Вас БОГ оберігає.АЛЕ знайте : в Красилові СВОБОДА ПРОДАЛАСЯ РИГАМ.

 13. Ці вибрики свободівців вже достали,гонять хлопці-понти.Показують з себе владоносців А насправді рогоносці партії регіонів.Приклади люстрації начальника освіти Красилова-прийшли,погорлопанили,себе показали шо вони такі бравіхлопці-молодці.І на тому жирна ……………Риги антимайданівці як були при владі ,так і залишились,регочуть з цих свободо—дійців.К кожному кабінеті Красилівської РДА -РИГИ.А свободівці під їхнім ковпаком.Вже САБІЮКА ЗАСРАВ,продався бандитам,таким як арсенюк,грошенят згріб,щоб риги остались на посадах і чкурнув.Зато свобода! СВОБОДА РИГАМ!

  • Свята правда про Красилів!

   • Риги в Красилові башляють і при посадах.Якщо проти них є факти злочинів,то вони ще і заяви в прокуратуру пишуть,щоб їх захистили.А хто захистить душі невинноубієних?. Цих риг треба познімати всіх.Вони в Красилові колотять і мутять воду.Район спокійно не живе і не працює.Пора винести їх на вилах і швернути в дірьмо..Падли-риги влади хочуть

 14. Свобода – продажни! Семчишин ” пиз…. бол”!!!!!

 15. Свобода- регионалы!!! Железно!!! Семчишин+ Сабий= 0

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.