Красилівська «Свобода» утрималась від грошової підтримки воїнів АТО

На позачерговій 53 сесії Красилівської міської ради депутати виділили бюджетні кошти аби укомплектувати усім необхідним трьох співробітників райвідділу міліції, котрі відправляються у зону АТО.

Утримались від виділення допомоги  депутати від ВО «Свобода» В. Ханіязова та В. Закордонець. Валентина Ханіязова наголосила, що усім, хто до цього відправлявся у зону АТО допомагали благодійники, тому виключення для працівників міліції робити не слід.

https://www.youtube.com/watch?v=mThhnfgfb48&feature=youtu.be

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 409

 1. Вчителько допоможи,Ти ж зйого кодла! Поможи засновнику ПР!

 2. Дайте ій спокій. В неі і так куча проблем.Опрос вчителів в конвертах може припинитися, а це вам не шутка.Добре,що поросятка в хліві ростуть.А от відповіді на проводи Романюка не дочекався. Невже отряд не заметил потери бойца. БЛЯ.

 3. Так случилась у неї у цеї “вчительки” Беда.Поросятко Николя втікло зі стійла.Ой Беда. Може хто де бачив передайте ведомости про нього “вчительці” на другому поверсі.Ой Беда.Порося було таке кіло з 80. Немолоденьке. Невичищине.Кнур.Ой Беда.

 4. Почитайте статтю в міській газеті -которая Високий замок. Оце біда.Такого сильного керівника,як господаря цієі газети, Красилів не знав. Недаремно пан Арсенюк хоче стати депутатом ВР, що йому район. Підняв на самий високий рівень в Украіні. Одну помилку робить- тра йти в Блок Порошенка. Друзів в місті ще багато залишилось-допоможуть. Ой біда.

 5. Нехай в Свободу йде – там у нього друзів більше

 6. Затих, коментатор, і сайт НГП затих, добивсь напевно своєї мети. Арсенюк уже не при посаді, Бакалюк уже не при посаді, навіть Романюка вдалося з посади вижити…Хитрості його респект!!!Відділу вчитись, ще і вчитись….Голова Профспілки, отримав посаду, може й не ту, що хотів, але при грошах, вчителям надбавку планують зняти, скоро “обдерті” ходитимуть на уроки! Хай йдуть до голови РДА в кабінет і падають на коліна, просять прощення, що не голусували за Свободу, то може й пожаліє, кине якусь “подачку”, щоб вчителі з “голоду” на уроках не падали!!! Ганьба!

 7. Тошно читати твої коментарі, бо ти й заступа в руках не тримав, а тількооооо “тюльочку”!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Свідочечці! Поцілуй свого респекта в тил. Тіко не забудь помити пику.А шоб тебе, ой мене не тошніло тобі тра скинути кілограм зо 30 смальцю. Бо таки люблю потримати в руках “тьолочку” , а не корову, ой свиноту.

 8. Ой забув написати деяким освітянам, що не білевич обдирає вчителів, а деякі мститюльки гребуть з вчителів конвертики. О тут респект хитрості,жадності і тупості.

 9. Я бачу Фасоль Добре живеться! Який дурень призначає людину з Полонного,в Хмельницькому йому немає де жити,щодня їде з Полонного,статки зросли,костюмчики дорогі появились.Міняйте це мурло,бо за рік позакриваємо всі школи,він не захищає галузь,він її руйнує

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.