Туалетна освіта Туалетна освіта

Потрібно анулювати 90% дипломів про вищу освіту, виданих в Україні за останні 15 років. Знайомий у соціальній мережі надсилає мені… Далі »

100 днів парламенту: нова Рада – нова якість? 100 днів парламенту: нова Рада – нова якість?

2 березня Громадянська мережа ОПОРА презентувала попередні результати спостереження за роботою українського парламенту VII скликання: «100 днів: Нова Рада –… Далі »

Ядуха хоче будувати Хмельниччину з провладними мажоритарниками-нардепами Ядуха хоче будувати Хмельниччину з провладними мажоритарниками-нардепами

Голова Хмельницької ОДА Василь Ядуха провів зустріч у столиці з п’ятьма народними депутатами, які пройшли до Верховної Ради за мажоритарними… Далі »

Хмельницькі журналісти провели поминальний експеримент за ямкові дороги – ВІДЕО Хмельницькі журналісти провели поминальний експеримент за ямкові дороги – ВІДЕО

Журналісти “33 каналу” провели поминальний експеримент за ямкові дороги Хмельницького. Озброївшись землею та поминальними квітами, журналісти влаштували флеш-моб акцію: кожен охочий… Далі »

Влада згадала про річницю звільнення Проскурова з-під фашистської окупації Влада згадала про річницю звільнення Проскурова з-під фашистської окупації

Сьогодні у Хмельницькому на Військовому кладовищі відбулася церемонія покладання вінків та квітів до обелісків та пам’ятників на честь визволителів області… Далі »

Торік атмосфері області пощастило – менше було викидів Торік атмосфері області пощастило – менше було викидів

У 2012р. від підприємств Хмельницької області, узятих на державний облік територіальними органами Мінприроди, у повітряний басейн надійшло 16,4 тис.т забруднюючих… Далі »

На Хмельницькому автовокзалі частково розблоковані пасажирські перевезення На Хмельницькому автовокзалі частково розблоковані пасажирські перевезення

На Хмельницькому центральному автовокзалі частково розблоковані пасажирські перевезення. Про це видно з графіку руху рейсових автобусів, розміщеного на сайті bus.com.ua. Зокрема,… Далі »

Відірваними від світу залишаються майже 50 сіл Хмельниччини – Плюта Відірваними від світу залишаються майже 50 сіл Хмельниччини – Плюта

На ранок 25 березня без сполучення залишаються майже 50 сіл Хмельниччини. Про це НГП повідомив начальник управління з питань цивільного захисту… Далі »