У 2012 році губернатор Хмельниччини напрацював на 15 сходинку рейтингу У 2012 році губернатор Хмельниччини напрацював на 15 сходинку рейтингу

За підсумками 2012 рокуголова Хмельницької облдержадміністрації Василь Ядуха посів 15 сходинку у щорічному рейтингу від українського видання “Коментарі”. Як зазначає… Далі »

– Алло, “швидка”? -Ні! Служба “таксі до лікарні” – Алло, “швидка”? -Ні! Служба “таксі до лікарні”

Минулого тижня у Міністерстві охорони здоров’я відбулось чергове засідання оперативного штабу з реалізації Закону “Про екстрену медичну допомогу” у регіонах…. Далі »

У Ядухи порахували, що отримали 22,1 млн. грн економічного ефекту від оптимізації закладів У Ядухи порахували, що отримали 22,1 млн. грн економічного ефекту від оптимізації закладів

За 2010-2012 роки влада Хмельниччини отримала економічний ефект на 22,1 млн. грн від оптимізації навчальних і медичних закладів. Про це… Далі »

За січень-лютий обсяги сільськогосподарського виробництва зросли на 17,1% За січень-лютий обсяги сільськогосподарського виробництва зросли на 17,1%

За січень-лютий цього року обсягу сільськогосподарського виробництва Хмельницької області зросли на 17,1%  порівняно з січнем–лютим 2012р., у тому числі у… Далі »

Хмельницька влада відтермінувала запровадження дорогої платні за “комуналку” Хмельницька влада відтермінувала запровадження дорогої платні за “комуналку”

У Хмельницькому так і не прийняли нові тарифи на житлово-комунальні послуги, які мали потгнути за собою ріст послуг у 2-2,5… Далі »

Економічна убогість оптимізації Економічна убогість оптимізації

Смерч оптимізації, який протягом останніх років накрив навчальні та медичні заклади Хмельниччини, не має намірів вщухати. Це підтвердив журналістам головний… Далі »

Київські фірми, які хотіли закупити кирзові чоботи для “Хмельницькобленерго”, оштрафовані Київські фірми, які хотіли закупити кирзові чоботи для “Хмельницькобленерго”, оштрафовані

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало ТОВ «БЦ Азимут» (м. Біла Церква, Київська область) та  ТОВ «Валтекс» (м…. Далі »