Хмельницька облрада має намір відібрати мандат у депутата Стадника Хмельницька облрада має намір відібрати мандат у депутата Стадника

Хмельницька облрада має намір відібрати мандат у депутата Михайла Стадника. Про це в інтерв’ю “Незалежній громадській газеті”, яке вийде наприкінці… Далі »

Охорона Хмельницької міської ради обійдеться у 146 тис. грн Охорона Хмельницької міської ради обійдеться у 146 тис. грн

Хмельницький міськвиконком, за результатами тендеру, уклав угоду з міським комунальним підприємством “Муніципальна дружина” на послуги з охорони приміщення міської ради… Далі »

Януковича будут уничтожать свои – Т.Чорновил (рос.) Януковича будут уничтожать свои – Т.Чорновил (рос.)

Януковича будут уничтожать свои – Тарас Чорновил. “Янукович как диктатор совершил две ошибки. Первая – он начал обрастать недвижимостью в… Далі »

З президентського “діалогу” хмельничанина відфутболили до міської ради – Документ З президентського “діалогу” хмельничанина відфутболили до міської ради – Документ

У рамках програми “Діалог з країною” 22 лютого цього року надійшло звернення від мешканця Хмельницького з проханням посприяти передачі військових… Далі »

Василь Ядуха втримався у кріслі голови Хмельницької ОДА третій рік Василь Ядуха втримався у кріслі голови Хмельницької ОДА третій рік

Сьогодні минає три роки з дня призначення Василя Ядухи на посаду голови Хмельницької облдержадміністрації. Відповідний указ 18 березня 2010 року… Далі »