Нетішинська дорога з’явилася на мапі “ганьби “Укравтодору” – ВІДЕО Нетішинська дорога з’явилася на мапі “ганьби “Укравтодору” – ВІДЕО

Ще один жахливий відрізок дороги Рівне-Хмельницький з’явився на мапі “ганьби “Укравтодору”. Користувач YouTube Vitalij Gnenyuk виклав відео, на якому зображена… Далі »

День пам’яті Романа Шухевича День пам’яті Романа Шухевича

Хмельницька “Свобода” провела низку заходів вшанування пам’яті Генерала УПА Романа Шухевича. 1.  З 28 лютого по 3 березня 2013 року… Далі »

Ядуха затвердив нові нормативи доходів громадян від земельних ділянок Ядуха затвердив нові нормативи доходів громадян від земельних ділянок

У Хмельницькій області  затверджені нормативи доходів громадян від земельних ділянок різних видів призначення на 2013 рік. Відповідне розпорядження підписав голова… Далі »

Закупівлі в тіні. Перші цифри Закупівлі в тіні. Перші цифри

Через півроку після виведення з під дії закону закупівель державних підприємств вже з цифрами про апетити корупціонерів. В тінь виведено… Далі »

Міський голова Кам’янця-Подільського на розгляд звернень громадян тратить 15 хвилин Міський голова Кам’янця-Подільського на розгляд звернень громадян тратить 15 хвилин

Міський голова Кам’янця-Подільського Михайло Сімашкевич на ранковий розгляд звернень громадян тратить лише 15 хвилин. Такий висновок можна зробити, ознайомившись розпорядком… Далі »

Ідеологія Шевченкового націоналізму має об’єднати усіх українців Ідеологія Шевченкового націоналізму має об’єднати усіх українців

  Цю статтю я написав 3 роки тому. Перечитав, хотілося б, звичайно дещо виправити і відредагувати, бо забагато “сирості”, але,… Далі »

Другий місяць поспіль облстат фіксує дефляцію Другий місяць поспіль облстат фіксує дефляцію

Індекс споживчих цін у лютому цього року проти попереднього місяця пна Хмельниччині становив 99,7%. Про це повідомляє Головне управління статистики… Далі »

На Хмельниччині рекламували чудо-техніку, яка насправді не лікує від алергії На Хмельниччині рекламували чудо-техніку, яка насправді не лікує від алергії

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало ФОП Коваля О.А. на 5 тис. грн. за недобросовісну конкуренцію у вигляді… Далі »