День пам’яті Романа Шухевича

Хмельницька “Свобода” провела низку заходів вшанування пам’яті Генерала УПА Романа Шухевича.

1.  З 28 лютого по 3 березня 2013 року в Хмельницькому з ініціативи міської організації Всеукраїнського об’єднання “Свобода” та обласної федерації кульової стрільби відбувся Всеукраїнський турнір із кульової стрільби пам’яти генерала Романа Шухевича.

Турнір у Хмельницькому відбувався другий рік поспіль. На відміну від минулорічного, він мав статус Всеукраїнських змагань, адже, окрім хмельничан, участь у змазі взяли команди та спортсмени з Херсона, Кам’янця-Подільського, Вінниці. Турнір відбувався за підтримки народного депутата України від ВО “Свобода” Ігоря Сабія. Представницькі змагання мали місце на базі ДЮСШ №2.

Упродовж чотирьох днів турнір відбувався в індивідуальних вправах та командних змаганнях у 12-ти видах. Всього зголосилося 56 учасників і 6 команд. Високий рівень змагань засвідчив факт участи у них кандидатів до збірної України з кульової стрільби, майстрів спорту, кандидатів у майстри спорту, розрядників.

Відео заходу за посиланням: http://www.youtube.com/watch?v=zn3tz_pO1KI

2. 5 березня 2013 року у Гукові Чемеровецького району на Хмельниччині відбулися заходи вшанування пам’яти Генерала Романа Шухевича.

Хмельницькі та тернопільські свободівці, священнослужителі, громадськість провели на місці поховання легендарного Головнокомандувача УПА мітинг-реквієм. Заходи розпочалися із панахиди, яку відслужили священики різних конфесій з Хмельниччини та Тернопільщини.

В ході мітингу виступили заступник голови Хмельницької обласної організації ВО “Свобода”, депутат міської ради Олександр Симчишин, голова Хмельницької міської організації ВО “Свобода”, депутат міської ради Віталій Діденко, голова Тернопільської обласної організації, депутат обласної ради Володимир Стаюра, голова Борщівської районної організації “Свобода” Ярослав Галяс, а також представник Фронту Змін Степан Барна.

У своїх промовах усі виступаючі наголосили на ролі Романа Шухевича у національно-визвольному русі Української Нації, його боротьбі за Українську Соборну Самостійну Державу.

“Сьогодні інший час, але сьогодні перед Україною нові, не менш великі випробування та виклики, ніж в середині ХХ століття. І вже наше завдання брати на себе відповідальність на продовження великої та святої справи наших попередників та Героїв як Роман Шухевич. На меморіальній плиті викарбовано напис: “Друже, командир, твоя справа не вмре, не загине!” І ми, стоячи тут, на святому місці, де похований Генерал, повинні заприсягнути, що зробимо усе від нас залежне, аби чин Шухевича було продовжено. Щоденною працею, щоденною боротьбою ми повинні наближати перемогу Ідеї Української Нації”, – сказав Олександр Симчишин.

3. 5 березня 2013 року в Кам’янці-Подільському на Хмельниччині відбувся численний Марш пам’яти, присвячений роковинам героїчної загибелі Генерала Української Повстанської Армії Романа Шухевича. Заходи організувала і провела Кам’янець-Подільська міська організація Всеукраїнського об’єднання “Свобода”.

Тисячна колона пройшла центральним вулицями міста. Понад 80% тих, хто долучився до Маршу пам’яти, – молодь, студенти місцевих вишів. Перехожі зустрічали учасників Маршу схвальними відгуками.

Така акція відбувся у Кам’янці-Подільському вже втретє. Прикметно, що кожного разу кількість учасників маршу збільшується як мінімум удвічі.

 

відео заходів у Гукові та Кам’янці-Подільському за посиланням:

Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Олександр Симчишин

Олександр Симчишин

39 років, Хмельницький міський голова, кандидат історичних наук.

Коментарів: 10

 1. Хмельницкий стал дебильным городом! Кто такой Шухевич,и кто он для нас.Называть героем немецкого офицера – это дебильный город и его власть.

  • Дебільні дебіли дебілізують дебілізаторів. Леон тобі терміново до психіатра треба, мозок вже зовсім вимог.

   • Будеш кидати камінь у кожного пса, який на Тебе гавкає, не дійдеш до кінця. Лишися тих безмозких нулів.

   • Шкода що запізно взнав про ходу. Де є інформація?

  • Борці за Незалежність знали що німці йдуть вбивати, вони йшли з ними. Незалежність для них, це бути при владі, самі собі господарі з незалежними холопами. а ви шануйте, шануйте тих, хто ваших труд ваших дідів хотів привласнити, зробитися панами

   • Сіроня , ти повний сіроня. В наших дідів все їх майно, землю і навіть життя відібрали комуняки а такі як Шухевич воювали проти комуняк і гітлерюг. Що гітлерюги що комуняки це зло. Слава Україні!

   • Сіроня, ти нічого не перепутав? Труд дідів-прадідів твоїх привласнили лядащуги-більшовики, а їх внуки-комсомольці тепер при владі в Україні, радянський анахронізм в держапараті незалежної України.

 2. Реалии сегдняшнего дня заставляют жалеть за такими людьми как Сталин, Дзержинский, Судоплатов и многими другими. Даже читая статьи проплаченых журналистов, хочу чтобы Пукачу дали свободу. Демократия оказалась девкой очень лёгкого поведения, при которой хорошо живут только воры и мошенники, да прикормленные гниды вроде тягнибока и фарион. Как не хватает матроса Железняка в Верховной Раде.

 3. тобі Котляр з такими поглядами на життя терміново треба до психіатра, або в Скаржинці. Такі як ти обдлуди чомусь завжди забувають, що Дзержинські, Сталіни і інша нечисть вбивала мільйонами. Могли б і твоїх родичів десь в застінках НКВД розстріляти, таких як ти ні, такі як ти їм служили і накази виконували. Сволота!

 4. Если националисты с фашистами фотографировались на фоне Шевченко, значит для них он был свой. Даже такие “националисты” как Тягнибок и Яценюк за него, значить он и евреям не чужд, если воры и преступники ему цветы возлагают, значить он тоже их. Вывод Шевченко нужен всем уродам, а почему? Да потому, что он сам урод! Выкупили, одели, накормили, выбили пенсион у царя на учёбу, оно давай срать на голову. Та же ситуация с западенцами, прсоеденили быдло, назвали украинцами дали фамилии, начали учить кормить, а они гадят нам с первого дня. Быдло, должно оставаться быдлом, закон!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.