Мельник замислив ліквідувати зрівнялівку комунальних тарифів у Хмельницькому Мельник замислив ліквідувати зрівнялівку комунальних тарифів у Хмельницькому

Міський голова Хмельницького Сергій Мельник заявив, що керівництво міста ліквідує зрівнялівку комунальних тарифів шляхом запровадження диференційованих тарифів на послуги з утримання… Далі »

Негода як піар Негода як піар

Американський класик XIX століття Марк Твен мав рацію, коли говорив: “На користь іде будь-яка згадка, крім некролога”. Це золоте правило… Далі »

Яка влада, такі й дороги! Яка влада, такі й дороги!

28 березня 2013 року Хмельницька “Свобода” організовує акцію проти бездоріжжя “Яка влада, такі і дороги!”. Початок акції о 9-00 на… Далі »

Матвіюк: продаж с/г земель – це всеодно, що зазіхання на життя людей Матвіюк: продаж с/г земель – це всеодно, що зазіхання на життя людей

Голова Хмельницької обласної організації “Комітет захисту рідної землі” Кузьма Матвіюк вважає, що продаж сільськогосподарських земель – це всеодно, що зазіхання… Далі »

Антимонопольники зобов’язали Мельника і Ко припинити антиконкурентні дії Антимонопольники зобов’язали Мельника і Ко припинити антиконкурентні дії

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України зобов’язало Хмельницьку міську раду припинили антиконкурентні дії. Про це повідомляє офіційний сайт облАМК…. Далі »