Мельник замислив ліквідувати зрівнялівку комунальних тарифів у Хмельницькому

Міський голова Хмельницького Сергій Мельник заявив, що керівництво міста ліквідує зрівнялівку комунальних тарифів шляхом запровадження диференційованих тарифів на послуги з утримання будинків, споруд і прибудинкових територій.

Про це сьогодні мер сказав журналістам на прямій телефонній лінії.

“Ми вирівнюватимемо тарифи, адже раніше у нас була зрівнялівка. До прикладу, мешканці дев’ятиповерховаго платили однаково за послуги ліфтів, як мешканці одноповерхового будинку”, – зауважив. С.Мельник.

Відповідно до проекту рішення, планується визначити тариф для 1-2 поверхових будинків у розмірі 1,10 грн за кв. м (наразі діючий становить 0,61  грн за кв. м), 3-4 поверхові – 1,26  грн за кв. м (0,98  грн за кв. м), 5-6 поверхові – 1,32  грн за кв. м (0,98  грн за кв. м), 7-9 поверхові – 1,50  грн за кв. м (1,18  грн за кв. м).

“На підвищення комунальних тарифів у Хмельницькому впливає два чинники: перший – на 40 відсотків держава підвищила варість електроенергії, другий – поступовий ріст рівня мінімальної заробітної плати. Але, якщо введемо нові тарифи, Хмельницький посяде 19 позицію із 27-ми обласних центрів”, – пояснив міський голова.

С.Мельник резюмував, що за кошти міського бюджету надалі виконуватимуться поточні роботи дахів, ліфтів та каналізаційного водовідведення.

Як повідомляв НГП, у Хмельницькому з 1 березня мали ввести  тарифи на житлово-комунальні послуги, які мали потягнути за собою ріст послуг у 2-2,5 раза. Однак проект рішення С.Мельник відправив на доопрацювання профільному управлінню.

26 березня в приміщенні міського будинку культури мали відбудутися збори громадян щодо обговорення проекту рішення виконавчого комітету Хмельницької міської ради “Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій ЖЕКів №№ 1, 2, 3, 5, 6, 7 та ЖКК “Будівельник”.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Один коментар

  1. Шановний Віталій, перш ніж писати “сенсації” ознайомтесь із Постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011р. № 869.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.