Мельник замислив ліквідувати зрівнялівку комунальних тарифів у Хмельницькому

Міський голова Хмельницького Сергій Мельник заявив, що керівництво міста ліквідує зрівнялівку комунальних тарифів шляхом запровадження диференційованих тарифів на послуги з утримання будинків, споруд і прибудинкових територій.

Про це сьогодні мер сказав журналістам на прямій телефонній лінії.

“Ми вирівнюватимемо тарифи, адже раніше у нас була зрівнялівка. До прикладу, мешканці дев’ятиповерховаго платили однаково за послуги ліфтів, як мешканці одноповерхового будинку”, – зауважив. С.Мельник.

Відповідно до проекту рішення, планується визначити тариф для 1-2 поверхових будинків у розмірі 1,10 грн за кв. м (наразі діючий становить 0,61  грн за кв. м), 3-4 поверхові – 1,26  грн за кв. м (0,98  грн за кв. м), 5-6 поверхові – 1,32  грн за кв. м (0,98  грн за кв. м), 7-9 поверхові – 1,50  грн за кв. м (1,18  грн за кв. м).

“На підвищення комунальних тарифів у Хмельницькому впливає два чинники: перший – на 40 відсотків держава підвищила варість електроенергії, другий – поступовий ріст рівня мінімальної заробітної плати. Але, якщо введемо нові тарифи, Хмельницький посяде 19 позицію із 27-ми обласних центрів”, – пояснив міський голова.

С.Мельник резюмував, що за кошти міського бюджету надалі виконуватимуться поточні роботи дахів, ліфтів та каналізаційного водовідведення.

Як повідомляв НГП, у Хмельницькому з 1 березня мали ввести  тарифи на житлово-комунальні послуги, які мали потягнути за собою ріст послуг у 2-2,5 раза. Однак проект рішення С.Мельник відправив на доопрацювання профільному управлінню.

26 березня в приміщенні міського будинку культури мали відбудутися збори громадян щодо обговорення проекту рішення виконавчого комітету Хмельницької міської ради “Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій ЖЕКів №№ 1, 2, 3, 5, 6, 7 та ЖКК “Будівельник”.

Loading...
Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Шановний Віталій, перш ніж писати “сенсації” ознайомтесь із Постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011р. № 869.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.