За півроку рівень оплати комуналки у Кам’янці-Подільському становив 104,3%

Протягом січня-червня 2015 року жителі Кам’янця-Подільського сплатили за житлово-комунальні послуги 68 млн. 181,7 тис. грн. Загалом, за півроку кам’янчани оплатили житлово-комунальні послуги на 104,3%.

Про це повідомили в прес-службі міської ради.

На кінець червня 2015 року заборгованість населення за житлово-комунальні послуги по місту становила 15 млн. 144,2 тис. грн, що на 2,8 млн. грн менше, ніж на початок року .

В Кам’янці-Подільському, єдиному місту в області, вдалося протягом І півріччя 2015 року зберегти зменшення суми заборгованості порівняно з початком року. У загальній сумі заборгованості найбільшу питому вагу становить заборгованість за централізоване водопостачання та водовідведення – 28,9%, утримання будинків та прибудинкових споруд – 27,6%, централізоване опалення та гаряче водопостачання – 8,5%.

Також з початку року спостерігається значне збільшення заборгованості за газопостачання. За даними Кам’янець-Подільського управління з експлуатації газового господарства ПАТ «Хмельницькгаз», заборгованість населення на 1 липня становила 7,5 млн. грн. Основною причиною збільшення заборгованості є введення в дію з квітня поточного року нових тарифів на природний газ та низькою платоспроможність населення.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.