На Хмельниччині борги за комуналку скоритилися на чверть – до 52 млн. грн

На кінець жовтня 2015р. заборгованість населення Хмельниччини за житлово-комунальні послуги становила 52,1 млн.грн., що на 25,3% менше, ніж на початок місяця.

Про це інформує Головне управління статистики в області.

За даними областу, середній термін заборгованості населення за всі послуги становив 0,5 місяця, в той же час у жовтні мали борг за 3 місяці та більше: за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій – 15,5% власників особових рахунків, централізоване опалення та гаряче водопостачання – 13,5%, вивезення побутових відходів – 13,3%, централізоване водопостачання та водовідведення – 9,8%, газопостачання – 0,2%.

Упродовж січня-жовтня 2015р. населення області сплатило за житлово-комунальні послуги, включаючи погашення боргів попередніх періодів, 942,4 млн.грн. (98,8% нарахованих за цей період сум).

Серед міст та районів області найвищий рівень оплати за житлово-комунальні послуги спостерігався в Красилівському, Старосинявському, Новоушицькому, Летичівському та Славутському районах (132,2–121,2%), найнижчий – у містах Хмельницькому і Шепетівці та Шепетівському районі (91,5–92,2%).

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.