На Хмельниччині вишикувалася черга на встановлення газових лічильників

На Хмельниччині вишикувалася черга людей на встановлення газових лічильників.

Про це йдеться у відповіді ПАТ “Хмельницькгаз” на запит “Незалежного громадського порталу”.

“На даний час, дійсно спостерігається певний ажіотаж серед населення по встановленню лічильників в категорії лише одна газова плита. На 1 травня черга по Хмельницькій області складає понад 8,5 тисяч осіб”, – зазначив голова правління  “Хмельницькгазу” М.Юрченко.

gaz

Разом з тим, він повідомив, що газовим монополістом скеровані фінансові ресурси, за рахунок яких “до кінця року безкоштовними лічильниками у даній категорії обов’язково мають бути забезпечені ще 3 тис. 679 абонентів”.

Тим часом, у будинках без лічильників тепла можуть знизити тарифи.

Відповідний проект поставнови Кабміну “Про затвердження методики перерахунку плати за комунальну послугу з централізованого опалення для населення при відсутності у квартирі (будинку садибного типу) та на вводах у багатоквартирний будинок засобів обліку теплової енергії за результатами опалювального періоду” розробила Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг.

Як запевнили в прес-службі Нацкомісії, перерахунок необхідний “для зменшення соціальної напруженості і необхідності оплати населенням за фактично спожиту комунальну послугу з централізованого опалення за економічно обґрунтованими тарифами”.

Крім цього, в проекті звіту парламентської робочої групи щодо обгрунтованості нових тарифів ЖКГ зазначено, що “тарифи на тепло, газ та воду значно завищені”.

Нагадаємо, з 1 травня в Україні на 67% підвищуються тарифи на гарячу, холодну воду и тепло. Тарифи у платіжках, які вже після свят можуть отримати українці, взявся перевіряти комітет з обгрунтування тарифів на послуги ЖКГ.

Теги: , , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.