Антимонопольники зобов’язали Мельника і Ко припинити антиконкурентні дії

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України зобов’язало Хмельницьку міську раду припинили антиконкурентні дії.

Про це повідомляє офіційний сайт облАМК.

29 серпня 2012 року Хмельницька міська рада прийняла рішення №64 «Про впорядкування орендної плати за землю та втрату чинності рішень сесії міської ради».

Цим рішенням передбачено, що під час розрахунку орендної плати за землю застосовується коефіцієнт кратності 12 для орендарів – юридичних осіб, платників податків та страхових внесків, які не зареєстровані у Хмельницькому та які сплачують податки та страхові внески не у місті.

Відповідно до вказаного рішення, при всіх інших рівних умовах, суб’єкти господарювання, які здійснюють господарську діяльність у місті Хмельницькому, але зареєстровані не у місті, повинні платити в 12 разів більшу орендну плату за землю, ніж суб’єкти, зареєстровані у місті.

Це створює окремим суб’єктам господарювання нерівні ринкові позиції через погіршення умов господарювання, дискримінаційні умови діяльності порівняно з конкурентами.

Відділення зобов’язало виконавчий комітет Хмельницької міської ради припинити порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

Як повідомлялося раніше, на вимогу Відділення міська рада скасувала попередні рішення аналогічного змісту.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.