Ядуха хоче будувати Хмельниччину з провладними мажоритарниками-нардепами

Голова Хмельницької ОДА Василь Ядуха провів зустріч у столиці з п’ятьма народними депутатами, які пройшли до Верховної Ради за мажоритарними округами від Хмельниччини.

Про це повідомляє прес-служба Хмельницької ОДА.

“Давайте єдиною командою будемо працювати над питаннями, які визначені пріоритетними у роботі влади області. Будуймо Хмельниччину разом”, – сказав В.Ядуха.

Фото прес-служби ОДА

У ході зустрічі визначено головні завдання, які стоять перед народними депутатами від Хмельниччини: будівництво корпусу обласної дитячої лікарні, забезпечення обласної лікарні сучасним магнітно-резонансним томографом, завершення масштабного проекту добудови нової гілки Чернилівського водогону.

На “побаченні” не було нардепів Олега Лукашука (ВО “Батьківщина”) і Ігоря Сабія (ВО “Свобода”).

У коментарі для НГП пан Сабій повідомив, що його  на цю зустріч ніхто не запрошував.

“Ні мене, ні Олександра Мирного (свободівець від Хмельниччини, який пройшов до парламенту за партійними списками – НГП) туди не запрошували”, – зазначив свободівець.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 17

 1. Ось і попалилися “незалежні” мажоритарники. Особливо ті, хто найбільше кричав, що не працює з ПР – Лабазюк та Бондар. Шила у мішку не втаїш – мудро сказав народ.

 2. Мельниченко, Герега, Буряк – прямі регіонали нічого дивного,
  а Сірожа влип, хмельничани тобі цього не пробачать, як ти в нас в дворі на Зарічанській брехав про те, що не будеш з ригами. Побіг до лисого, дивися прийдеш до нас в двір, закидаємо гнилими помідорами.

 3. ну Серёжке на вас както наплевать…………..

 4. та Сірожі на всіх наплювати. але ми плюнемо у відповідь

 5. Не спішіть. Давайте почекаемо. Хай працюють. Може щось путне вийде для області. Бо ці заяви про те що влада погана ми і так знаемо.

 6. не ну то пусть работают!!что всё плохо все и так знают..спору нет
  пусть себе работают..ведь для себя будут..работать..главное чтоб на город и область чтото толковое пробивали для развития

 7. ви як діти малі. Бондар вбахав у вибори 5 лямів баксів, Герега може ще більше, Сірожа 3 лями баксів. Для того, що вам робити добре. наївні.
  Сірожа буде пробивати для себе квоти на зерно, рішати питання по паях, землі техніці,
  а лисий вже давно всім помагає, памятниками, ставками, землею, майном, мерсом.

  • Слухай,сам ти наївний. ти що думаеш що хтось десь колись йшов до влади без “шкурної” мотивації своєї, чи своїх спонсорів. Завжди!!

 8. все стало на свої місця Ядуха зібрав депутатів від ПР до купи

 9. А як на мене, то Лабазюк запріг Ядуху, аби той допоміг йому створити “фракцію депутатів від Хмельниччини”. Ну казав же Сергій Петрович на прес-конференції ще до виборів: “У мене є велика мрія, щоб сімом депутатам, які будуть обрані в одномандатних округах нашої області, вистачило розуму, мудрості і совісті попри політичну приналежність згуртуватися в умовну фракцію «Хмельниччина». Я це ініціюватиму, бо дуже добре розумію, що для нашого регіону в першу чергу вирішувати щоденні нагальні проблеми, а не загальні, намагатимуться саме представники Хмельниччини, а не Львова чи Одеси”.

 10. “Телят по осіні рахують”,28 жовтня 2013 прозвітують за рік деп.діяльності? Хоча Герега О.В. На своєму окрузі вже виконав зобов’язань на min.2 деп.каденціі,так що всі інші пока що тільки на словах мастаки!

 11. ну так Серёже нечего себя равнять на Герегу..не то пальто
  то серьёзный мужик а Серж сопляк..говнистый и не более по роже видно что гнида
  а Герега мужик серьёзный грамотный

 12. Герега не брехав, а Сірожа брехун

 13. Цікаво просто, якщо депутати завдяки цій співпраці більше зроблять люди теж будуть хаяти їх чи ні? Мені байдуже де депутат бере гроші на свою діяльність та с ким спіпрацює, але якщо він конкретні справи робить для людей то це добре.

 14. “…а Герега мужик серьёзный грамотный…”
  Сашка Мацьков (Герега) закінчив школу на одні трійки. Типовий провінційний барига. В свій час інтерпол його шукав, тому і фамілію поміняв. Злодій він. Ви хоч раз чули якийсь його публічний виступ? Помагає? Так. Але не без користі для себе.

 15. в ПР всі бандити і злодії, того вони разом обєднуються

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.