На Хмельниччині відремонтовані 25% доріг державного значення і 15% – комунальних — губернатор

На Хмельниччині відремонтовані 25% доріг державного значення і близько 15% – комунальних.

Про це повідомив голова Хмельницької ОДА Василь Ядуха  на селекторній нараді, передає прес-служба облдержадміністрації.

«В області проведено технічний огляд доріг. Кліматичні умови не дають змоги масово вийти на дороги і включитися у ямковий ремонт, проте частину ремонту- близько 25% на дорогах державного значення та близько 15% на комунальних дорогах проведено. Ми готові за сприятливих погодних умов проводити ремонт. Техніка – 30 бригад, матеріалі – все необхідне готове», – зазначив керманич краю.

У ході селекторної наради очільник краю порушив питання виділення коштів на ремонт автомобільних доріг.

«Хмельниччина за останні три роки фінансувалася найгірше серед усіх регіонів України в розрахунку на один кілометр доріг. Дві дороги Н-03 і М-01 майже повністю зруйновані. Виходячи саме з цих проблемних питань, Президентом України Віктором Януковичем дано доручення щодо реагування. Попри те, що вирівняно зараз фінансування, я би просив врахувати ті проблеми, які були попередні три роки», – наголосив В.Ядуха.

Також керівництво РДА сформувало перелік об’єктів будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах області у 2013 році. Загалом – це 193 дороги протяжністю 85,955 км. Вартість робіт становить 68 млн. 374 тис. грн.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.