Цьогоріч на Хмельниччині буде відремонтовано 55,1 км доріг – Перелік

Цього року буде відремонтовано 55,1 км автомобільних доріг загального користування за рахунок різних джерел фінаснування.

Про це зазначено в інформації Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області.

З держбюджету область отримала 192,7 млн. грн. Ці кошти спрямують на капітальний ремонт ділянки автодороги Н-03 в селі Гуменці, поточний середній ремонт ділянки автодороги М-12 від с.Прибузьке (до Давидковецького перехрестя довжиною 4,6 км) та автодороги місцевого значення Хмельницький-Миколаїв довжиною 2 км,  виконання робіт з поточного дрібного ремонту та експлуатаційного утримання автодоріг на суму 135,5 млн. грн.

Крім цього за рахунок коштів, залучених Укравтодором під державні гарантії у 2012-2013 роках при умові обов’язкового співфінансування у розмірі не менше 10 відсотків із місцевих бюджетів усіх рівнів для Хмельницької області заплановано фінансування в сумі 89,2 млн. грн. Видатки напрявлятимуться на завершення капітального ремонту мосту через р.Мукша на автодорозі Н-03 (13,3 млн. грн), поточного середнього ремонту автодоріг державного та місцевого значення 72,9 млн. грн.

Також на дороги Хмельниччини виділено 269 млн. грн “митних коштів”. Вони будуть використані на будівництво обходу м.Дунаївці II черга; продовження виконання робіт з влаштування додаткової смуги на підйом в с.Гуменці; виконання робіт з поточного середнього ремонту на основних маршрутах області.

123

Довідка НГП. Служба автодоріг у Хмельницькій області є балансоутримувачем та замовником виконання дорожніх робіт на мережі 7,2 тис. км автодоріг загального користування області, з яких 2,1 тис. км автодоріг державного значення та 5,1 тис. км автодоріг місцевого значення.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

  1. Ви що довбанулись за 6 ,6 км дороги заплатити 192,7 млн. грн.. Ви її золотом обкладаєте щи що? Дибіли.

    • Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися. Адміністрація лише попереджає, а натомість ніяких мір не приймає!!!!!

  2. Ви Олександре краще би не обзивались, а написали би відповідний запит, та отримали би інформацію, та можливо виявили би корупціонерів та крадіїв. А таке Ваше ставлення лише показує рівень вашого розумового розвитку. Нажаль, через таких як Ви ми живемо в Гондурасі….. Задумайтесь над цим!!!!!!!!!!!!!!!

  3. Та в нас всі спеціалісти, знають як дорогибудувати. Громадськість має моніторити якість і правильність кошторисів. А загалом добра дорога добре коштує.

  4. Вдумайтесь. В цьому році буде відремонтовано 0,76% від загальної протяжності доріг у Хмельницькій орласті. А Гройсман обіцяв-же золоті гори!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ?????????????????

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.