Син відомих бізнесменів з Хмельницького загинув у ДТП (Доповнено+Фото аварії) Син відомих бізнесменів з Хмельницького загинув у ДТП (Доповнено+Фото аварії)

Син депутата Хмельницької обласної ради VI скликання, президента Асоціації приватних підприємців “Едельвейс” Галини Червонюк і власника Рівненського льонокомбінату Олега Червонюка Дмитро… Далі »

За втручання прокуратури Хмельниччини заповідний об’єкт повернули у державну власність За втручання прокуратури Хмельниччини заповідний об’єкт повернули у державну власність

В межах реалізації представницьких повноважень прокуратурою Хмельниччини встановлено факт незаконного набуття у користування земель лісового фонду. Ще у 2012 році… Далі »

«Батьківщина» вже зібрала понад мільйон підписів проти продажу сільськогосподарської землі «Батьківщина» вже зібрала понад мільйон підписів проти продажу сільськогосподарської землі

«Батьківщина» разом з Асоціацією фермерів та приватних землевласників України зібрала вже понад 1 млн підписів проти продажу сільськогосподарської землі. Про… Далі »

Уряд виділив 8,1 млн. грн на закупівлю житла сім’ям загиблих учасників АТО з Хмельниччини Уряд виділив 8,1 млн. грн на закупівлю житла сім’ям загиблих учасників АТО з Хмельниччини

Уряд виділив для Хмельницької області 8,1 млн. грн на виплату грошової компенсації за житло для сімей загиблих осіб, а також… Далі »

Екоінспекція: сміттєзвалище у Хмельницькому треба закрити, щоб не сталося екологічної катастрофи Екоінспекція: сміттєзвалище у Хмельницькому треба закрити, щоб не сталося екологічної катастрофи

Державна екологічна інспекція у Хмельницькій області наполягає на припиненні експлуатації діючого полігону твердих побутових відходів у Хмельницькому. Про це зазначено… Далі »

Громадські активісти та представники УКРОПу вимагають припинити забруднення річок Случ і Хомора Громадські активісти та представники УКРОПу вимагають припинити забруднення річок Случ і Хомора

Біля будівлі Кабінету Міністрів відбувся мітинг активістів із Хмельницької, Рівненської, Житомирської областей та представників «Українського об’єднання патріотів – УКРОП». Близько… Далі »

Понад 90 тисяч хмельничан висловилися проти продажу землі Понад 90 тисяч хмельничан висловилися проти продажу землі

Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбук депутат Хмельницької облради Сергій Іващук. «Хмельницька обласна організація Аграрної партії України зібрала… Далі »

Бюджет Хмельницького перевиконали майже на 70 млн. грн. Бюджет Хмельницького перевиконали майже на 70 млн. грн.

За 5 місяців 2017 року до бюджету міста надійшло власних доходів в сумі 517,4 млн грн. Відсоток виконання власних доходів… Далі »

Через Хмельницький до Польщі: із Києва до Перемишля запустять новий потяг Через Хмельницький до Польщі: із Києва до Перемишля запустять новий потяг

Акціонерна компанія «Укрзалізниця» може запустити ще один потяг сполученням Київ-Львів-Перемишль по новому маршруту через Вінницю, Хмельницький та Тернопіль, повідомляє УНІАН… Далі »

У Хмельницькому визначилися з кандидатами на присвоєння звання “Почесний громадянин міста» У Хмельницькому визначилися з кандидатами на присвоєння звання “Почесний громадянин міста»

Днями відбулося засідання комісії з визначення кандидатів на присвоєння звання “Почесний громадянин міста Хмельницького”. Про це повідомляє Хмельницька міська рада…. Далі »