У Хмельницькому визначилися з кандидатами на присвоєння звання “Почесний громадянин міста»

Днями відбулося засідання комісії з визначення кандидатів на присвоєння звання “Почесний громадянин міста Хмельницького”.

Про це повідомляє Хмельницька міська рада.

Голова комісії, заступник міського голови Галина Мельник ознайомила присутніх із матеріалами кандидатів, поданих на присвоєння цього звання.

Це — громадський діяч Кузьма Матвіюк, політик Лев Бірюк, промисловець Олександр Лисюк та військовий Ігор Гордійчук.

Остаточно депутати визначаться на сесії напередодні Дня міста. А хмельничани можуть долучатися власною думкою до вибору депутатів.

Cвою думку щодо кандидатур може висловити кожен хмельничанин до 16 червня 2017 року за номером телефону: 79-47-55 з 09.00 до 17.00 у будні або написати відгук на електронну пошту: khmuosvita@ic.km.ua.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. Цікаво по яким критеріям???

  2. Бірюк це перебіщик який завдяки Нашій Україні попав в парламент і зрадив! Розкольник Народного Руху! Поливав багном покійного Чорновола. А що вже казати про землю міську яку дерибанила Батьківщина у минулому скликанні. Майте совість!!! Як можна таких висувати на почесних!!!

  3. Бірюк ходить по громадським організаціям і просить голосувати за нього, як це низько.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.