МКП «Хмельницькводоканал» забруднює Південний Буг МКП «Хмельницькводоканал» забруднює Південний Буг

Державною екологічною інспекцією у Хмельницькій області в рамках проведення кризового моніторингу 21 червня поточного року проведено обстеження  річки Південний Буг…. Далі »

Затримання депутата Миколи Харкавого є спробою його дискредитації – заява Затримання депутата Миколи Харкавого є спробою його дискредитації – заява

Депутатська фракція Хмельницької обласної ради «За конкретні справи» вважає, що затримання депутата Миколи Харкавого є спробою його дискредитації. Про це… Далі »

У Шепетівці обговорили питання підвищення вартості проїзду у міському автотранспорті У Шепетівці обговорили питання підвищення вартості проїзду у міському автотранспорті

20 червня 2017 року  у сесійній залі Шепетівської міської ради,  відбулось громадське обговорення питання підвищення вартості проїзду у міському автотранспорті… Далі »

Стало відомо, які мери міст Хмельниччини відмовляли Садовому у розміщені львівського сміття Стало відомо, які мери міст Хмельниччини відмовляли Садовому у розміщені львівського сміття

Дев’ять мерів міст Хмельниччини відмовляли міському голові Львова Андрію Садовому у розміщені львівського сміття на своїх полігонах. Про це свідчать копії… Далі »

Львів’яни освоять 11,5 млн. грн на ремонті кам’янець-подільської дороги “тещин язик” Львів’яни освоять 11,5 млн. грн на ремонті кам’янець-подільської дороги “тещин язик”

Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області за результатами електронних торгів 20 червня уклала угоду з ПП «Мостобудівельне управління №1» (Львівська область)… Далі »

У Симчишина шукають аудитора з перевірки фінансово-господарської діяльності “Електротрансу” У Симчишина шукають аудитора з перевірки фінансово-господарської діяльності “Електротрансу”

Управління економіки Хмельницької міської ради оголосило тендер з проведення незалежного аудиту фінансово-господарської діяльності КП “Електротранс”. Орієнтована вартість становить 300 тис. грн,… Далі »

На Хмельниччині середньоденні митні надходження становлять майже 10 мільйонів гривень На Хмельниччині середньоденні митні надходження становлять майже 10 мільйонів гривень

За повідомленням Хмельницької митниці ДФС, середньоденні нарахування платежів становлять 9,7 мільйона гривень, тоді як на цю пору торік щоденні митні… Далі »

Хмельниччина перша у рейтингу областей за формуванням спроможних територіальних громад Хмельниччина перша у рейтингу областей за формуванням спроможних територіальних громад

Хмельницька, Житомирська, Чернігівська, Запорізька та Дніпропетровська області очолили загальний Рейтинг областей за формуванням спроможних територіальних громад. Про це повідомляє прес-служба… Далі »