У Кам’янці-Подільському підрахували, які наслідки завдала негода У Кам’янці-Подільському підрахували, які наслідки завдала негода

У Кам’янці-Подільському підрахували, які наслідки завдала негода, яка пройшла містом 26 червня. “За підсумками маємо 151 повалене дерево, 65 пошкоджених… Далі »

184 гектарів розбрату: як учасників АТО Хмельниччини “в темну” використовують? 184 гектарів розбрату: як учасників АТО Хмельниччини “в темну” використовують?

Земельний конфлікт, в який вмонтовані учасники АТО, влада, Держгеокадастр та прості селяни, більше тижня не вирішується на Хмельниччині. Символічне протестне… Далі »

Мінрегіон: французи модернізують централізоване теплопостачання у Кам’янці-Подільському Мінрегіон: французи модернізують централізоване теплопостачання у Кам’янці-Подільському

Французькі компаній братимуть участь в модернізації сектору централізованого теплопостачання в Україні – в рамках проекту «Підвищення енергоефективності в секторі централізованого… Далі »

Суд повернув підприємству «Аеропорт Хмельницький» 0,5 га землі Суд повернув підприємству «Аеропорт Хмельницький» 0,5 га землі

Підставою для прокурорського реагування на цей раз стало те, що відповідно до розпорядження Хмельницької районної державної адміністрації у 2011 році… Далі »

Суд арештував дві квартири та годинник депутата Харкавого Суд арештував дві квартири та годинник депутата Харкавого

Солом’янський районний суд арештував майно депутата Хмельницької обласної ради Миколи Харкавого, підозрюваного у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.15, ч.4 ст.190… Далі »

У Хмельницькому встановили «живі» скульптури У Хмельницькому встановили «живі» скульптури

“Живі” слони на Майдані Незалежності, геометричні фігури у парку імені Т.Г. Шевченка, звірі у парку імені М. Чекмана Загалом у… Далі »

На Хмельниччині прокуратура добилась знесення незаконного елінгу на березі Дністра На Хмельниччині прокуратура добилась знесення незаконного елінгу на березі Дністра

У 2012 році Новоушицька районна державна адміністрація уклала з державним агрегатним заводом ряд договорів оренди земель водного фонду, передавши підприємству… Далі »

На Хмельниччині можуть з’явитися “інтелектуальні” світлофори На Хмельниччині можуть з’явитися “інтелектуальні” світлофори

У Хмельницькій ОДА  провели нараду за участю представників Департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації, ГУ Національної поліції в області,… Далі »