«Батьківщина» — перша «Батьківщина» — перша

Соціологічна  група  «Рейтинг»  дослідила ставлення  громадян  до ідеї розпуску парламенту і проведення дострокових виборів до Верховної Ради. 25% із них… Далі »

На Хмельниччині затримали на хабарі особу, яка обіцяла підприємцю позитивне рішення ДАБІ На Хмельниччині затримали на хабарі особу, яка обіцяла підприємцю позитивне рішення ДАБІ

Сьогодні, 9 червня 2017 року, слідчими слідчого відділу прокуратури області у співпраці із співробітниками Управління захисту економіки в області Департаменту… Далі »

Держекоінспекція встановила факт загибелі риби в Старокостянтинівському районі Держекоінспекція встановила факт загибелі риби в Старокостянтинівському районі

Сьогодні Державною екологічною інспекцією у Хмельницькій області зафіксовано факт загибелі риби на водосховищі у с.Самчики Старокостянтинівського району. Про це повідомляє… Далі »

У Кам’янці малозабезпеченим сім’ям газові лічильники встановлять безкоштовно У Кам’янці малозабезпеченим сім’ям газові лічильники встановлять безкоштовно

У рамках програми «Газ – малозабезпеченим!» кам’янчани соціально незахищених категорій отримають безкоштовні газові лічильники. Про це повідомляє Кам’янець-Подільська міська рада…. Далі »

Настоятелем храму у Кам’янці-Подільському таки став батюшка, який грішив з дівчатами Настоятелем храму у Кам’янці-Подільському таки став батюшка, який грішив з дівчатами

Архиєрейський Собор та Патріарша Рада Української Автокефальної Православної Церкви призначив настоятелем Богоявленського храму м. Кам’янець-Подільський архиєпископа Мстислава (Гука). Як повідомляє сайт УАПЦ, таке… Далі »

Старокостянтинів отримав функції держархбудконтролю Старокостянтинів отримав функції держархбудконтролю

В рамках децентралізації системи держархбудконтролю Державна архітектурно-будівельна інспекція України передала нові містобудівні повноваження місту Старокостянтинів на Хмельниччині. Відповідні акти приймання-передавання… Далі »

У конкурсі на посаду директора Хмельницького обласного художнього музею перемогла Ольга Долінська У конкурсі на посаду директора Хмельницького обласного художнього музею перемогла Ольга Долінська

8 червня за участі заступника керівника апарату обласної ради Тетяни Зеленко відбулось засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на… Далі »

Голову Летичівської районної ради визнано винним у корупції Голову Летичівської районної ради визнано винним у корупції

За принципової позиції прокуратури Хмельницької області голову Летичівської районної ради визнано винним у порушенні вимог антикорупційного законодавства в частині запобігання… Далі »

У Кам’янець-Подільському національному університеті буде факультет військової підготовки У Кам’янець-Подільському національному університеті буде факультет військової підготовки

Згідно наказу “Про введення в дію Рішення колегії Міністерства оборони України”  до 30 грудня цього року на базі кафедри військової… Далі »

У Нетішині два роки працюватиме волонтер Корпусу Миру У Нетішині два роки працюватиме волонтер Корпусу Миру

Восени «Агенція місцевого розвитку» подала заявку на участь у Проекті розвитку громад Корпусу Миру США в Україні і успішно пройшла… Далі »