У конкурсі на посаду директора Хмельницького обласного художнього музею перемогла Ольга Долінська

8 червня за участі заступника керівника апарату обласної ради Тетяни Зеленко відбулось засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора комунального закладу культури – Хмельницького обласного художнього музею.

Про це повідомляє Хмельницька обласна рада.

До участі у конкурсі було допущено трьох кандидатів: Ольгу Долінську, Ларису Чернову та Ігоря Петраша.

Члени комісії провели співбесіди з кожним з претендентів, заслухали проекти програм розвитку комунального закладу на найближчі роки.

Отож, за результатами таємного голосування більшість членів комісії проголосувала за Ольгу Долінську, яка зараз працює головним спеціалістом управління культури, національностей, релігій та туризму облдержадміністрації.

Враховуючи рішення конкурсної комісії, протокол засідання направлено голові обласної ради для призначення Ольги Долінської директором Хмельницького обласного художнього музею та підписання з нею контракту на 5 років.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 43

 1. Все понятно,как белый день! Толи еще будет,репортажи точно. Колесниченко захлебнется слюной.Как же ее подруга Чернова не прошла! А что она знала? Подговаривает всех хорошо говорить о Черновой. Какая это журналистика? Нагибать всех ? Таня! Роди ребенка,а если не можешь купи кота и попугая,появятся обязанности! А так с Лямзиной делаете что хотите,тебя не хотели тогда и сейчас не хотят! Почему торгуете пирожками а не работаете над програмной политикой телевидения. Оно давно всем не интересно!

 2. Як правильно!

 3. Нє, ну все можна зрозуміти: амбіції молодих Долинської та Петраша, навіть суто українське традиційне бажання Трунової всюди розставити свою команду (якщо таке бажання взагалі було).
  Але дивує інше – от навіщо Ларисі Черновій, яка явно позиціонує себе людиною мистецтва, витонченою натурою та знавцем у цій галузі лізти у начальничеське крісло?!
  …от що з українцями робить булава: один раз дали потримати і – все, спеклася творча натура, зішла на пси заради важелів.
  Тим більше, якщо ти вже мариш активним мистецьким життям – зараз займатися будь-якими творчими проектами, та ще й заробляти на них, налагоджувати зв’язки, можна на цілком вільних та незалежних від Системи засадах – програми, ґранти, спонсорські гроші, профільні фонди тощо.
  Але нє – то все богемна фігня. А тут ти Контролюєш, Заохочуєш, Караєш, Печатку Ставиш, Підписуєш Наказ, ти – Чєлавєк 🙂

 4. Митець щось робить,пише картини до прикладу!А Лариса теж Хоче статус директорки. Тишком,нишком,але дуже хоче !Музей може працювати без таких як Чернова,Горбатюк,Поддубняк та других. Затоптати людину у нас швидко,стая завжди готова. Як бальзам на душу. Какая в жопу Европа! Боже спаси душу Лариси! Рило в пуху,але хоче!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.