Порошенко призначив 8 служителів Феміди у місцеві суди Хмельниччини Порошенко призначив 8 служителів Феміди у місцеві суди Хмельниччини

Президент України Петро Порошенко призначив вісім суддів у місцевих загальних судах Хмельницької області. Про це сказано в Указі глави держави від… Далі »

У травні на Хмельниччині інфляція становила 1,1% У травні на Хмельниччині інфляція становила 1,1%

У травні на Хмельниччині інфляція становила 1,1% порівняно з попереднім місяцем (з початку року – 6%). За даними Головного управління… Далі »

За чотири роки Хмельницький купить 40 тролейбусів За чотири роки Хмельницький купить 40 тролейбусів

Депутати Хмельницької міської ради внесуть зміни до Програми розвитку міського електротранспорту у Хмельницькому на 2016-2020 роки, збільшивши видатки на закупівлю тролейбусів. Відповіний проект рішення… Далі »

Дорожники Хмельниччини розіграли 20 млн. грн на об’їзну, де раніше “вимивалися” гроші Дорожники Хмельниччини розіграли 20 млн. грн на об’їзну, де раніше “вимивалися” гроші

Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області за результатами тендера 9 червня уклала угоду з “ПАТ Хмельницьке ШБУ-56” на будівництво обходу м…. Далі »

Понінківська фабрика повинна профінансувати відновлення річки, яку сама забруднює Понінківська фабрика повинна профінансувати відновлення річки, яку сама забруднює

Понінківська селищна рада має забезпечити розробку проектно-кошторисної документації з розчищення русла річки Хомора, а профінансувати відновлення річки має Понінківська картонно-паперова… Далі »

Тривладдя на Старосинявщині: голова громади поскаржився, що райрада і РДА заважають працювати Тривладдя на Старосинявщині: голова громади поскаржився, що райрада і РДА заважають працювати

Селищний голова Старосинявської об’єднаної територіальної громади Віталій Здебський розповів, що ситуація, при якій більшість повноважень і ресурсів перейшли до об’єднаної громади,… Далі »