Понінківська фабрика повинна профінансувати відновлення річки, яку сама забруднює

Понінківська селищна рада має забезпечити розробку проектно-кошторисної документації з розчищення русла річки Хомора, а профінансувати відновлення річки має Понінківська картонно-паперова фабрика. Також мають бути реконструйовані міські очисні споруди у Полонному.

Таке рішення прозвучало 9 червня на спільному засіданні Хмельницької та Житомирської регіональних комісій з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій щодо проведення заходів, спрямованих на запобігання забрудненню Хомори і Случа.

В обласній Держекоінспекції зауважили, що основними забруднювачами річок Случ та Хомора є ТОВ «Понінківська картонно-паперова фабрика» та КП «Полонне тепловодопостачання».

На початку травня 2016-го знову відбувся скид відходів виробництва у Хомору. Фото oda.zt.gov.ua

На початку травня 2016-го знову відбувся скид відходів виробництва у Хомору. Фото oda.zt.gov.ua

Нагадаємо, Баранівський район Житомирщини потерпає від забруднення річок Хомори та Случ не перший рік — у травні цього року місцеві жителі виявили масову загибель риби та почали бити на сполох. Таке вже було у минулому році, навесні та влітку 2016-го року. Так, у квітні 2016 року у Баранівському районі через забруднення Случа та Хомори оголосили техногенну надзвичайну ситуацію місцевого рівня. Жителям прилеглих сіл суворо заборонили використовувати для будь-яких потреб воду з річок, напувати тварин, споживати в їжу рибу.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Зверніть увагу-
    Виїхав особисто Житомирський губернатор
    А в нас по проблемах Південного Бугу хоч одна собака гавкнула………

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.