Порошенко вручив нардепу Герезі ордена “За заслуги” Порошенко вручив нардепу Герезі ордена “За заслуги”

Президент України Петро Порошенко відзначив низку осіб державними нагородами України з нагоди Дня Конституції України. Про це зазначено в його Указі… Далі »

У партії Симчишина радіють: підрядник відремонтував за свої гроші хмельницьку дорогу У партії Симчишина радіють: підрядник відремонтував за свої гроші хмельницьку дорогу

Провладана політична сила Хмельницького ВО “Свобода” відзвітувала, що підрядна організація, яка неякісно поклала асфальт у попередні роки, цьогоріч провела ремонт… Далі »

Заступника начальника обласної поліції посадили під домашній арешт Заступника начальника обласної поліції посадили під домашній арешт

До заступника начальника Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області Володимира Марчука, який відновився на займаній посаді, застосовано запобіжний захід… Далі »

Голова Хмельницької ОДА провів ротацію своїх заступників Голова Хмельницької ОДА провів ротацію своїх заступників

Голова Хмельницької облдержадміністрації Олександр Корнійчук провів ротацію своїх заступників. Про це свідчать його розпорядження, датовані 21 і 23 червням. На посаду першого заступника… Далі »