Голова Хмельницької ОДА провів ротацію своїх заступників

Голова Хмельницької облдержадміністрації Олександр Корнійчук провів ротацію своїх заступників.

Про це свідчать його розпорядження, датовані 21 і 23 червням.

На посаду першого заступника голови Хмельницької обласної державної адміністрації призначено Володимира Кальніченка, який до цього працював заступником голови ОДА.

Посаду заступника голови-керівника апарату облдержадміністрації обійняв Юрій Бирка. Досі він працював т.в.о. заступника голови ОДА.

Крім цього, губернатор зробив начальника управління промисловості та інфраструктури департаменту економічного розвитку Олега Гуменного тимчасово виконувачем обов’язків заступника голови обласної державної адміністрації. Перед цим Гуменний майже рік був. т.в.о першого заступника голови Хмельницької ОДА.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 15

  1. Невже Корнійчук ще не зрозумів хто такий Гуменний!!!!!!Подивіться на його вираз обличчя:лице без інтилекту з бибілкуватим виразом.Два слова докупи неможе звязати.Пане губернатор підбиріть собі компетентну людину в заступники.Громадські організації чомусь мовчать про Гуменного.Цеж не сектет що він агітував за регіонів.Стид та срам за такі кадри!!!!!!!!

  2. А в кого більше досвіду? І якого? І для чого?

  3. “Профі вищого гатунку”

  4. ГУМЕННИЙ порядна та віруюча людина! знаю особисто як чесну та працьовиту Людину.

  5. вхід у будівлі ода є іі обличчям. у вході корнійчук було колись встановив подразник для відвідувачів, турнікет і будку для чергових поліціянтів, як за часів срср. типу\ хто-куда-до кого-чому-чи призначено-покажіть документи і т.п.\. депутат бурлик зумів турнікет і двері демонтувати. осталось щось, що ні нащось не схоже. чи то напів-будка, чи то заготовка до курника, а може євроогорожа…незрозумілого призначення конструкція типу бомжатника похожого на власника цього предмета. ця штуковина ні те, ні се як і іі власник. ось і все що я хотів сказати. а ти читачу – роби свій висновок, щодо корнійчука і його кома – н-д-и… \на мій погляд ,адміністрація в каматозному стані і штучне дихання вже не потребує та інвалідні костилі у вигляді нових-старих помічників, ій вже запізно.\ [ хмельниччина займає перше місце в украііні по корупціі]

  6. Гуменний достойна людина,а ви писаки постидались би обливати брудом людину. Хто б не був ,вам не вгодиш! Тай не треба на вас реагувати. Собаки гавкають,а караван iде!

  7. Всі керівні посади посіли ЖИДИ. Украіна анексована ЖИДАМИ.

  8. Чим швидше вивести цю хворобу з територіі Украіни на історичну ,,землю обітовану,,

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.