За чотири роки Хмельницький купить 40 тролейбусів

Депутати Хмельницької міської ради внесуть зміни до Програми розвитку міського електротранспорту у Хмельницькому на 2016-2020 роки, збільшивши видатки на закупівлю тролейбусів.

Фото Віталія Тараненка

Фото Віталія Тараненка

Відповіний проект рішення з’явився на сайті міської ради.

Згідно із запропонованими зміними, передбачається щороку купувати по 10 низькопольних тролейбусів. Середня вартість одиниці транпорсту становитиме 9 млн. грн.

Нагадаємо, що минулого року комунальне підприємство «Хмельницьке комунальне підприємство «Електротранс» замовило ДочП «Автоскладальний завод № 1» АТ «АК «Богдан Моторс» тролейбусів на 32,06 млн грн.

Довідка НГП. Хмельницьке комунальне підприємство “Електротранс” розташоване в південно-західній частині міста і займає площу 4,27га. Свою діяльність розпочало з грудня 1970 року.

Тролейбусне депо розраховане на 100 одиниць рухомого складу, але на 01.01.2016 р. в експлуатації знаходилось 105 пасажирських, 2 спеціальних та 3 учбових тролейбуса.

Середній строк експлуатації пасажирських тролейбусів на 01.01.2016 р. становив 22,1 роки. 91 пасажирських тролейбусів відпрацювало встановлений термін експлуатації (10 років), або 86,7 % наявної кількості рухомого складу.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 12

 1. Я заперечую, раз Електротранс збитковий то нехай міняють керівництво а не латають діри за рахунок податків. Частина “дубово” не обслуговується тролейбусами – навіщо мені ці витрати. Досить латати діри неліквідного менеджменту за рахунок платників податків. В ціні проїзду закладається витрати на поновлення автопарку (у т.ч. в ціні маршруток), ми ці кошти платимо і що де вони – нові маршрутки, тролейбуси та інше. Нашій владі скільки не дай всеодно мало, все розпиляють і під ігідою класних реформ далі крадуть

  • Ти не Міша – ти звичайний дебіл – 1 шт.

   • Ананіміст хренов ский свій тел я з тебе дебіла зроблю

    • Що і треба було доказати))) Скидую координати для тебе особисто: 32120 Хмельницька обл., Ярмолинецький р-н., с.Скаржинці (03822) 2-36-87. Звертайся.

 2. То навіщо мені тоді ремонт вулиці Ів. Франка? Я ж там не живу! Навіщо ті зайві витрати? І яка мені різниця в якому стоні в дубово тепломережі чи дитяча амбулаторія? Ваша позиція, Міша, якась егоістична!

 3. Ото Вальцман підніметься ще більше за наші гроші… а це щей і запрачастини, Підсадять Україну на Вальцмана, Бож всі тендери, чомусь, лише завод Вальцмана виграє, Не знаю чому? Симчишин лише купує, здирає з людей більше податків, проте нічого суттєвого не розиває.. Лише говорить і збільшує оподатування… От вам і СВОБОДА.

 4. Купівля нових тролейбусів це добре. Але разом потрібно думати як “втримати” водіїв електротрансу, які мають за кермом нових тролейбусів їздити. Зарплати недостатні (надбавки за вислугу знімають) як для водіїв які перевозять сотні тисяч хмельничан, елементарних умов для працівників нема. але це для звичайних бо директор разом із замами, бухгалтерією і т.п. влаштовані добре… треба про все разом думати…

 5. Симчишин казав, що за рік сім купить

 6. Наші громадяни, трішки дибілоїдні, тролейбуси купуються лише у фірми Вальцмана, по завищеним цінам, всі умови тенедерів пишуться під конкретну фірму. Фактично Вальцман став в цьому монополістом. Нове це добре, проте хіба у місті одна проблема-старі тролейбуси? ні Проте є команда, освоєти таку то суму, от і кожне місто зі шкіри лізе щоб опбільше презіку сподобатись.. І ніби добре, прое чи треба купувати таку кількість, чи треба саме в Вальцмана і чи такі вони вже надійні….Керманичі міста,більшість з яких є зайдами, мають на мені збагатитися , а не розвивати місто, не розвивати підприємництво, основна мета – зібльшити надходження і з цього мати свої бариші.. Проте наші співгромадяни цього небачать… барани….

 7. І ще.. вартість нових вплине на варість проїзду.. він буде підніматися ще більше.. Під лозунгом – за краще треба платити….. Спочтаку Вальцману за тролейбуси , а потім кожен ще й за проїзд…. і так по всій Україні… Дивно що ще кожна школа не закуповує гімняний шоколяд вальцмановський як дієтичну добавку…Бо ж інакше його ніхто не буде купувати… І тут діє система відкатів…. Але хмельницькі барани кажуть що то добре…..БАРАНИ.. і стойло.. за Україну… хто не скаче .. той москаль… ПУТІН хуйло… що ще жии не вигадають.. щоб заставити народ скакати і роботи те що вони скажуть….

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.