У травні на Хмельниччині інфляція становила 1,1%

У травні на Хмельниччині інфляція становила 1,1% порівняно з попереднім місяцем (з початку року – 6%).

За даними Головного управління статистики в області, на споживчому ринку області в травні ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,9%. Найбільше подорожчали овочі, фрукти та свинина – на 11,5%, 9,6% та 9,2%, відповідно. На 3,-0,4% підвищились ціни на пшоно, пластівці вівсяні, м’ясо птиці, хліб, рибу та продукти з риби, рис, крупи ячні, борошно пшеничне, яловичину, кондитерські вироби з борошна, кисломолочну продукцію, макаронні вироби, цукор.

Водночас суттєво подешевшали яйця (на 13,3%) та крупи гречані (на 5,4%), на 2-0,5% – молоко, сметана, олія соняшникова, сири, сало.

Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби збільшились на 2,8%, у т.ч. на тютюнові вироби – на 6,4%, алкогольні напої – на 0,4%.

Одяг та взуття подешевшали на 0,4%: взуття – на 0,6%, одяг – на 0,3%.

Зростання цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 1,1% відбулось в основному за рахунок підвищення тарифів на водопостачання на 17,3%, каналізацію – на 9,8%, природний газ – на 1,2%, а також цін на утримання та ремонт житла  на 1,4%.

Ціни на транспорт у цілому не змінились. При цьому вартість автомобілів та перевезень залізничним пасажирським транспортом зменшилась відповідно на 1% та 0,6%, ціни на паливо та мастила, навпаки, зросли на 0,9%.

Серед інших товарів та послуг на 0,4-0,2% збільшення цін відбулось у сфері відпочинку та культури, охорони здоров’я, на послуги ресторанів та готелів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Цікаво ще є долбо….и які вірять у таку статистику.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.