У Нетішині два роки працюватиме волонтер Корпусу Миру

Восени «Агенція місцевого розвитку» подала заявку на участь у Проекті розвитку громад Корпусу Миру США в Україні і успішно пройшла відбір.

Про це повідомляє відділ з організаційних питань, зв’язків з ГО та ЗМІ апарату виконавчого комітету Нетішинської міської ради.

Минулого тижня до Нетішина прибув волонтер Корпусу Миру США в Україні Тобі Гастлер. 26-річний волонтер з Америки 2 роки буде проживати у нашому місті і працювати над проектом «Розвиток громад». Незважаючи на тримісячний термін перебування в Україні, Тобі непогано володіє українською мовою.

Щодо своєї праці у Нетішині американець має багато планів, але каже, що спочатку потрібно познайомитись з напрямками роботи комунального підприємства. Наразі у Тобі є цікаві ідея – створити клуб, де він навчатиме англійської мови усіх бажаючих. У такій формі, спілкуючись з англомовним юнаком, нетішинці швидше і легше вивчать іноземну мову. Волонтер спільно з колективом Агенції також буде працювати над написанням грантових заявок і проектів. «Приїзд до України – це справді значна подія у моєму житті. Я полюбив Нетішин з першого погляду і сподіваюсь, мені вдасться реалізувати тут багато успішних проектів», – розповідає американець.

Керівник «Агенції місцевого розвитку» висловив впевненість, що у співпраці із Тобі Гастлером можна буде реалізувати цікаві та корисні проекти для нетішинської громади, керуючись закордонним досвідом.

Нагадаємо, що Корпус  Миру США є урядовою організацією, що сприяє зміцненню миру і дружби між людьми різних національностей і культур. В Україні ця організація співпрацює з прогресивними навчальними закладами та організаціями, які прагнуть розширити свої знання про американців  і діяльність професійних організацій та навчальних закладів США, що, у свою чергу, допоможе американцям більше дізнатися про Україну, її мову та культуру.

Цьогорічна присяга понад 70 добровольців збіглася з 25-ю річницею роботи Корпусу Миру в Україні. Починаючи з 1992 року Україну відвідали більше 3 тисяч добровольців.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.