Голову Летичівської районної ради визнано винним у корупції

За принципової позиції прокуратури Хмельницької області голову Летичівської районної ради визнано винним у порушенні вимог антикорупційного законодавства в частині запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

Правоохоронцями встановлено, що посадовець у березні 2016 року під час пленарного засідання сесії районної ради поставив на голосування рішення про своє преміювання, при цьому про наявність реального конфлікту інтересів сесію ради не повідомив.

Окрім цього, правопорушник прийняв участь у голосуванні за вказане рішення, проголосувавши позитивно.

За результатами розгляду матеріалів справи про адміністративне правопорушення, складених працівниками управління захисту економіки в області Департаменту захисту економіки Національної поліції України, суд першої інстанції, посилаючись на відсутність складу правопорушення, провадження у справі закрив.

Прокуратура, не погоджуючись із прийнятим рішенням, оскаржила його до апеляційного суду Хмельницької області.

За результатами розгляду апеляційної скарги прокурора чиновника визнано винним у вчиненні адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією, передбачених частинами 1, 2 статті 172-7 КУпАП, з накладенням адміністративного стягнення у виді 3400 гривень штрафу.

Постанова суду є остаточною та оскарженню не підлягає.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 6

  1. Бачу корупці1ні діяння свого керівника чи не щодня, відповідні органи знають, але не реагують. То що робити? Беззаконня, безкарність процвітають на кожному кроці. Ніхто нічого не боїться, бо знають. що їм за це нічого небуде. Ганьба тим керівникам, які незаконно наживаються в той час, коли країна в стані війни, гинуть молоді чоловіки, юнаки, діти залишаються сиротами… А так звані псевдокерівники, які дірвалисядо влади після Майдану, нехтують елемнтарними правилами порядності. Гидко і боляче

  2. Дописувач згадує лише принципову позицію прокуратури Хмельницької області, Чомусь принципово забуває про не менш виважену позицію Апеляційного суду Хмельницької області, яким скасовано рішення суду першої інстанції, і роботу, проведену працівниками управління захисту економіки в області Департаменту захисту економіки Національної поліції України, які викрили ці правопорушення…???

  3. Не ту корупцію ви шукаєте .. .. вона кругом .. .. вона як вірус…. а це так для “галочки” .. ..

  4. а “юристи” райради що робили???

  5. И что такое штраф для вора в 3400?

  6. Хіба тільки в Летичеві себе преміюють? Це повсюдно, в кожному районі. Ці районні керівники – “бездєльніки”, які сидять на шиї платників податків.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.