МКП «Хмельницькводоканал» забруднює Південний Буг

Державною екологічною інспекцією у Хмельницькій області в рамках проведення кризового моніторингу 21 червня поточного року проведено обстеження  річки Південний Буг.

Про це повідомляє Держекоінспекція Хмельниччини.

В ході обстеження інспекцією проведено відбір проб та інструментальні вимірювання вмісту розчиненого кисню у поверхневих водах в контрольних створах 500м. вище та 500 м. нижче скиду зворотних вод МКП «Хмельницькводоканал» (очисні споруди №2 в с. Давидківці). В результаті лабораторних досліджень встановлено, що вміст розчиненого кисню у пробі 500 м вище скиду становив 7,4 мг/дм3 (при нормативному вмісті 6 мг/дм3), а вміст розчиненого кисню у контрольному створі 500 м нижче скиду дорівнював 1,9 мг/дм3 (при нормативному вмісті 6 мг/дм3) . при цьому, річкова вода мала сивий колір з різким неприємним гнильно-фекальним запахом. Це, в свою чергу, може свідчити про незадовільну роботу очисних споруд №2 МКП «Хмельницькводоканал».

З метою вжиття запобіжних заходів щодо недопущення подальшого забруднення річки Південний Буг, 22 червня цього року Державною екологічною інспекцією у Хмельницькій області буде проведена перевірка ефективності роботи вищевказаних очисних споруд з метою оцінки впливу на водний об’єкт. В разі виявлення правопорушень, винні особи будуть притягнуті до відповідальності.

Крім того, працівниками інспекції продовжується кризовий моніторинг річки Південний Буг в межах території області,  про результати якого та перевірку МКП «Хмельницькводоканал» громадськість буде інформовано додатково.

 

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 10

 1. Кавуна і його протеже Нестерука вже давно треба вигнати

 2. Треба їм братися за голову і думати за якісь очисні споруди , щоб не було пізно як у Львові. Не думаю що нема прєктів інноваційних в нас. Вода-це наше життя , майбутнє наших дітей. Думайте керівники.

 3. Вода-це дуже важливо.А в нас вона,нажаль,за нормами ледве підходить для технічного використання.Нашій області (та і країні) потрібно шукати альтернативу звичайному хлоруванню,яке вбиває нас зсередини.Всі дороги які стосуються правильного харчування ведуть до повноцінного водного балансу в організмі.Бо ще з Біблії відомо,що без їжі людина проживе понад місяць,а от без води…

 4. Способів очистки води на сьогоднішній день вже є чимало…Просто потрібно почати вивчати питання,а не набивати гаманці…

 5. Нарешті і в нас області запрацювала інспекція. Так тримати і нічого не замовчувати! Бо скоро будемо жити або на свалці або у калюжі, яку кавуни забруднюють

  • хто запрацював? Гуменюк, це хапуга і злочинець. він ніколи не працював просто так

 6. Ви подивіться на річку Плоску,яка впадає в центрі міста!Там же суцільні помиї!!!Цього ніхто не хоче бачити!!!Від ринку з містка до великого містка в парку-суцільне лайно!!!!

  • А ХТО ПЛОСКУ ЗАГАДИВ – ПУТІН !!!

   • Это операция серун от путина! Сначала речку засерают, а потом в голову пробераются!!! Караул надо что-то делать!
    Сегодня ты в речку насрал, а завтра в однокласники или не дай бог контакт вошел!

   • Не, точно не путин. Комуняки, ось хто.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.