На Хмельниччині середньоденні митні надходження становлять майже 10 мільйонів гривень

За повідомленням Хмельницької митниці ДФС, середньоденні нарахування платежів становлять 9,7 мільйона гривень, тоді як на цю пору торік щоденні митні надходження становили 6,9 мільйона гривень.

З початку 2017 року в області підприємствами-імпортерами фактично перераховано до бюджету 1 мільярд 20 мільйонів гривень митних платежів,  що становить 105,7 відсотка до індикативного показника.

Найбільшими платниками митних відрахувань на Хмельниччині є підприємства хімічної, будівельної та легкої промисловості, а також агропромислового комплексу, якими забезпечується третина усіх надходжень.

До п‘ятірки основних країн – торгівельних партнерів бізнесу при імпорті продукції на терени нашого краю увійшли Польща, Естонія, Швейцарія Німеччина та Бельгія. Відповідно номенклатури бюджетоформуючих товарів трактори, полімери етилену в первинних формах, моторні транспортні засоби спеціального призначення, машини та механізми для збирання й обмолоту сільськогосподарських культур.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.