У Симчишина шукають аудитора з перевірки фінансово-господарської діяльності “Електротрансу”

Управління економіки Хмельницької міської ради оголосило тендер з проведення незалежного аудиту фінансово-господарської діяльності КП “Електротранс”.

Орієнтована вартість становить 300 тис. грн, повідомляється на сайті ProZorro.

Місцеву владу цікавить аудиторська перевірка КП з 1 січня 2015 року до 31 грудня 2016 року та з 1 січня до 30 червня 2017 року. Це має бути звіт про фінансовий стан (баланс), звіт про доходи та витрати, звіт про рух грошових коштів), що достовірно в усіх суттєвих аспектах відображає фінансовий стан підприємства.

Також у ході проведення перевірки аудитор повинен виконати такі процедури: відповідність облікової політики чинному законодавству; стан внутрішнього контролю підприємства; основні засоби та нематеріальні активи, проведення інвентаризації основних засобів та матеріальних цінностей, у тому числі перевірка прозорості системи залучення сторонніх організацій для проведення  робіт з поточних і капітальних ремонтів рухомого складу на підприємстві, перевірка на факти виконання транспортної роботи на маршрутах тролейбусами і автобусами, які за даними транспортного парку виведені з експлуатації та підлягають списанню.

Крім цього, замовник тендера хоче бачити стан контролю за залишками квиткової продукції та виручкою підприємства; аналіз обґрунтованості та оптимальності вартості проїзду та графіків руху тролейбусів, автобусів, аналіз дохідної частини підприємства від маршрутних таксі, аналіз обрахунку суми компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян; умови договору на будівництво будинків за договорами суперфіції; вартість послуг з розміщення реклами на транспортних засобах.

Як відомо, з квітня 2011 року директором Хмельницького комунального підприємства “Електротранс” працює Віктор Паламарчук. Наразі він є депутатом міської ради від партії “За конкретні справи”.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 4

  1. Правильно, давно пора перевірити… Начальник возомнив себе царьком.

  2. Бабки на ветер. Словом дураки безмозглые.

  3. А шо треба шукати?

  4. Дожилися. Управління економіки не має фахівців які б перевірили КП і надали необхідні висновки.
    Явно транжирять гроші ч/з якусь аудитфірму. А незабаром будуть підвищувати тариф на проїзд “до еккономічно обгрунтованого”

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.