Через Хмельницький до Польщі: із Києва до Перемишля запустять новий потяг

Акціонерна компанія «Укрзалізниця» може запустити ще один потяг сполученням Київ-Львів-Перемишль по новому маршруту через Вінницю, Хмельницький та Тернопіль, повідомляє УНІАН з посиланням на міністра інфраструктури Володимира Омеляна.

«Укрзалізниця опрацьовує можливість запуску другої пари поїздів сполученням Київ-Львів-Перемишль” нижнім шляхом за маршрутом через Вінницю, Хмельницький та Тернопіль. Сумарне населення міст Вінниці, Хмельницького та Тернополя з агломераціями перевищує 1 млн чоловік.

Це означає, що для 1 млн українських громадян Європа стане доступнішим», – сказав Омелян. За його словами, всі регіони України отримають зручну стиковку в напрямку Польщі, крім того, вдасться залучити пасажиропотік з Молдови.

За його словами, на станції Вінниця та Хмельницький будуть забезпечені зручні пересадки з потягів з Лисичанська, Маріуполя і з Миколаєва, Херсона, Одеси, Кишинева.

Також, за словами Омеляна, з 11 червня 2017 року запланований запуск нового сполучення між Україною та Республікою Польща за маршрутом Хелм – Ковель з можливістю продовження маршруту по українській території до Луцька та Львова.

«В даний час планується експлуатація однієї пари поїздів з наступним збільшенням до 2-3 пар в залежності від пасажиропотоку. На першому етапі проходження прикордонного та митного контролю заплановано на ст. Ягодин (Україна) і ст. Дорохуськ (Республіка Польща) з подальшим проведенням контрольних процедур під час руху поїзда.

Також з 1 серпня 2017 планується новий маршрут Львів-Краків», – сказав він.

Він також зазначив, що до кінця року пасажиропотік Україна-ЄС залізничним транспортом складе не менше 100 тис. пасажирів на місяць. «Перемишль і Холм утворили хаби для подальшого з’єднання з іншими містами Польщі та Європи», – додав міністр.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. И последние дауны уедут в Польшу клубнику собирать.

  2. Сам ти даун. Світ стане ближче.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.